Vánoční akce na nářadí BOSCH a DeWALT

8. prosince 2009, 0:00

Nářadí hraje v sortimentu APM Automotive velmi důležitou roli. A to ať už se jedná o jednoduché ruční nářadí, nejrůznější speciální přípravky či nejrůznější elektrické a pneumatické pomocníky. Proto také výrobky světově uznávaných specialistů na dílenské nářadí – firem Hazet, Gedore, Klann či SW Stahl v nabídce doplňují mimo jiné brusky, vrtačky a pily BOSCH a DeWALT, z nichž některé jsou nyní v rámci tzv. VÁNOČNÍ AKCE nabízeny za speciální ceny.

Za akční ceny je až do vyprodání zásob k dispozici nejen osvědčená úhlová bruska BOSCH, ale také praktický aku šroubovák stejného výrobce i se sadou vrtáků a bitů. Tato sestava navíc může vyřešit i problém, co nadělit pod stromeček dětem. Doplňuje ji totiž atraktivní dětská vrtačka s několika výměnnými bity, která udělá radost každému malému mechanikovi.

Zajímavá je také nabídka přístrojů značky DeWALT. Vedle výkonného aku utahováku s rychlonabíječkou je to především sestava tří dalších akumulátorových pomocníků (vrtačka a přímočará i kotoučová pila) s potřebným příslušenstvím v praktickém kufru. Tato sestava je nabízena za mimořádně výhodnou celkovou cenu 13.700 Kč (bez DPH), přičemž obsahuje také dvě akumulátorové baterie, výkonnou nabíječku a svítilnu.

Veškerý sortiment dílenského i speciálního nářadí z nabídky APM Automotive najdete ve webovém vyhledávacím katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz, ve stromu Příslušenství/nářadí/…

Více v letáku.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!