Baterie Banner Garden Bull – profesionální energie pro trávník

12. dubna 2017, 9:14

Přesně se začátkem jarní a zahradnické sezóny se společnost Banner dostává do kondice a rozšiřuje své portfolio výrobků o novou produktovou řadu. Baterie Banner Garden Bull byla navržena speciálně pro zahradní stroje, jako jsou zahradní traktory a zahradní ridery, a na trhu je k dostání od února 2017.

Výrobce startovacích baterií z Leondingu nabízí již dlouhá léta úspěšně baterie pro sportovní a volnočasové použití. Tyto baterie se používají pro motorky, čtyřkolky, vodní skútry, ATV čtyřkolky či silniční a sněžné skútry. S novou baterií Garden Bull pokryje společnost Banner ještě komplexněji trh s kvalitními bateriemi, nyní také speciálně pro zahradní stroje. Tyto baterie jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi na bázi olova a vyznačují se maximálním uživatelským komfortem a provozní bezpečností. Kromě toho disponují nízkou mírou samovybíjení a vysokým proudem zastudena. K dalším vynikajícím vlastnostem patří vysoký výkon, maximální spolehlivost a dlouhá životnost.

Nová výrobní řada s šesti různými typy baterií.
„Jsme pyšní na to, že díky tomuto rozšíření sortimentu pokryjeme trh z cca 90 procent. Dosáhneme toho nabídkou šesti různých typů baterií pro segment zahradních strojů,“ vysvětluje Andreas Bawart, obchodní ředitel společnosti Banner. Šest různých typů má kapacitu od 18 Ah do 30 Ah. „Hlavní pozornost jsme soustředili na typické provedení pólů baterií pro zahradní ridery a příslušně jsme to zohlednili i při konstrukci baterie Banner Garden Bull,“ dodává Andreas Bawart.

Vysoká technická kvalita konstrukce.
Prvotřídní baterie Banner Garden Bull je přednabitá zasucha a dodává se v sadě s balením elektrolytu v přesně potřebném množství. Po naplnění je baterie ihned připravena k použití. Baterie Banner Garden Bull je bezúdržbová mokrá baterie, která je při instalaci ve svislé poloze stabilní a je zabezpečena proti úniku elektrolytu. Díky vysoké technické kvalitě konstrukce je navíc dosaženo až o 30 procent vyšší startovací energie v porovnání se standardními bateriemi. Pokud je baterie v zimě pravidelně nabíjena, poskytne spolehlivé služby a výkon nejen během sezóny, nýbrž i po mnoho dalších let. K tomu společnost Banner doporučuje plně automatickou nabíječku Accucharger.

Více informací také na www.bannerbatteries.com

Související články

Vyvažovací závaží Banner Wuchtofit
Vyvažovací závaží Banner Wuchtofit

Disky kol hrají důležitou roli pro bezpečnost každého automobilu. S vyvažovacími závažími Banner Wuchtofit, která jsou výsledkem zkušeností s olověnými produkty za celá desetiletí, je bezpečnost na všech cestách zaručena.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!