Clim Spray a Clim Pur se vrací do nabídky Valeo

11. května 2017, 12:02

Prověřené prostředky Valeo k dezinfekci klimatizačního systému Clim Pur a interiéru kabiny vozidla Clim Spray jsou nyní dostupné v novém balení.

Valeo Clim Pur Valeo Clim Spray

Nedostatek světla, vlhkost a zvýšená teplota způsobují, že automobilový klimatizační systém představuje ideální místo k množení nežádoucích mikroorganizmů představujících skutečnou hrozbu nejenom pro zdraví, ale i bezpečnost cestujících.

Clim Pur je prostředek k čištění a dezinfekci klimatizace automobilů. Má silné biocidní vlastnosti, což umožňuje ničit bakterie, houby a mikroorganismy, a zároveň odstraňuje nepříjemný zápach a chrání klimatizační systém proti korozi, zejména výparník. Clim Spray zase působí proti bakteriím a houbám, dezinfikuje interiér automobilové kabiny, a zároveň ji osvěžuje odstraněním nepříjemného zápachu. Tyto přípravky jsou intuitivní a snadno se používají, proto je mohou řidiči úspěšně aplikovat bez cizí pomoci. Abyste si mohli užívat účinky působení Clim Spray, stačí při zapnutém motoru nastavit nejnižší teplotu a nejvyšší výkon klimatizace, ujistit se, že jsou těsně uzavřena okna a naklonit sedadlo spolujezdce. Poté je nutné zatřepat aerosolem, položit jej na podlahu vedle sedadla spolujezdce a aktivovat automatické rozptylování přípravku, a následně nechat aerosol v zavřeném vozidle nejméně 15 minut. Po použití výrobků je nutné nezapomenout důkladně vyvětrat auto.

Oba přípravky splňují požadavky Ministerstva zdravotnictví, vlastní osvědčení umožňující jejich prodej v kategorii biocidní výrobky a splňují normy EN1040, EN1275, EN1650, EN1276 a EN13697.

Související články

Valeo rozšiřuje nabídku elektronického ovládání oken
Valeo rozšiřuje nabídku elektronického ovládání oken

Vývoj řady mechanizmů ovládání oken je výsledkem nové strategie – „Svěřte se odborníkovi“. Úkolem specialisty není dodávat pouze zboží, ale především komplexní řešení. Proto největší jednorázové rozšíření nabídky Valeo v tomto smyslu zahrnuje tři hlavní druhy mechanizmů: s jednou a dvěma linkami a nůžkový, což zajišťuje pokrytí evropského vozového parku až do 80 procent.

Nechte si zkontrolovat i brzdové destičky
Nechte si zkontrolovat i brzdové destičky

Přilnavost pneumatik k povrchu má klíčový význam pro účinnost brzdění. Ale ani ty nejlepší pneumatiky nezajistí bezpečnost, když jsou opotřebované brzdové kotouče a destičky. Při výměně pneumatik za letní se vyplatí zkontrolovat stav brzdového systému. 

Nové plnící stanice pro klimatizace Valeo ClimFill
Nové plnící stanice pro klimatizace Valeo ClimFill

Základní rozdíl, který je vidět na první pohled, jsou nové displeje s lepším rozlišením a USB port, který umožňuje mnohem snadnější aktualizaci interní databáze.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!