Nový čistič vzduchových filtrů pro motocykly od LIQUI MOLY

15. května 2017, 11:56

Pro bezproblémový spalovací proces vyžaduje motor motocyklu mnoho čistého vzduchu. Vzduchový filtr to zajistí a odfiltruje veškeré částečky nečistot a prachu. Časem se však jeho kapacita snižuje. Je možné ji však opět zvýšit vyčištěním filtru. Německý výrobce, který se specializuje na motorové oleje a přísady, společnost LIQUI MOLY, nabízí nový čistič vzduchových filtrů pro motocykly.

Filtr má omezenou jímavost, stejně jako třeba houba. Vyčištěním je možné, dosáhnout opět optimálního LIQUI MOLY čistič vzduchových filtrů pro motocyklyprůtoku vzduchu. Speciálním prostředkem, který je určen pro filtry z pěnové hmoty, je nový čistič vzduchových filtrů pro motocykly od společnosti LIQUI MOLY. Jedná se o koncentrát, který je možné ředit vodou. Je velice účinný, rychle rozpouští prach, olej a tuky, aniž by se poškodily pěnové póry.

Potřebujeme vůbec nějaký speciální čistič? Na internetu se často diskutuje o prostředcích, jako jsou benzín nebo nafta. Ani jeden z těchto přípravků David Kaiser nedoporučuje: „Benzín má sice čisticí schopnosti, ale může citlivé filtry zcela poškodit.“ V nejhorším možném scénáři pěna ztvrdne nebo se může zdeformovat. U nafty je dle šéfa vývoje problémem rozpouštění anorganických sloučenin z filtru. „Nafta zde není vůbec vhodná. Písek, sůl, prach a bláto je možné rozpustit pouze vodou.“ Kromě toho jsou nafta a benzín docela rizikové prostředky. Například vdechování jejich par je zdravotně závadné. Při styku s pokožkou může docházet k podráždění a tyto látky mohou být dokonce rakovinotvorné.„Čistič vzduchových filtrů pro motocykly od společnosti LIQUI MOLY neobsahuje rozpouštědla, je biologicky odbouratelný a díky němu je filtr za krátkou dobu opět čistý“, říká David Kaiser.

Související články

LIQUI MOLY partnerem MS v hokeji
LIQUI MOLY partnerem MS v hokeji

Velké finále pro rozsáhlé působení značky LIQUI MOLY v zimních sportech. Německý specialista na oleje je oficiálním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2017. Bude se konat v květnu v Německu a Francii.

LIQUI MOLY zažil rekordní měsíc
LIQUI MOLY zažil rekordní měsíc

Poslední rekordní měsíc firma nezaznamenala tak dávno. Již v loňském listopadu dosáhl obrat společnosti LIQUI MOLY dosud nejvyšší hodnoty 45,5 milionu eur. Březen překonal starý rekord o 8 procent. Tento pozitivní trend se nese celým kvartálem. S obratem 126,1 milionu eur a nárůstem o 11 procent ve srovnání s prvními třemi měsíci loňského roku to […]

Liqui Moly zůstává nejoblíbenější značkou oleje v Německu
Liqui Moly zůstává nejoblíbenější značkou oleje v Německu

Čtyři ankety, čtyři tituly, jedna série: LIQUI MOLY je v Německu nejoblíbenější značkou oleje. Stejně jako v předchozích letech se čtenáři čtyř velkých německých automagazínů rozhodli v anketě o nejlepší značku oleje pro LIQUI MOLY. 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!