MEYLE nabízí nyní nově ramena pro vozy Porsche

16. května 2017, 16:36

Nyní jsou k dispozici MEYLE-ORIGINAL příčná ramena pro vozy Porsche včetně kompletního montážního materiálu. Tyto nové komplety jsou zkompletovány s odpovídajícími šrouby a maticemi tak, aby mechanik měj k dispozici z jedné ruky vše potřebné pro montáž. Tímto způsobem je možné montáž ramen pro vozy Porsche 911, Boxster a Cayman výrazně urychlit. 

MEYLE - ramena pro vozy Porsche

Příčná ramena pro vozy Porsche jsou díky dynamickému způsobu jízdy a vysokým motorovým výkonem těchto vozů obzvlášť namáhaná. Přitom jejich funkcionalita a stabilita je velmi důležitá pro bezpečnost a komfort jízdy. Aby nezávislé opravny nemusely nechat čekat své zákazníky na opravu jejich vozů, nabízí MEYLE nyní své MEYLE-ORIGINAL příčná ramena pro vozy Porsche včetně kompletního montážního materiálu.

Nové komplety ramen MEYLE-ORIGINAL pro vozy Porsche včetně montážního materiálu jsou ihned k dostání pod MEYLE objednacími čísly: 416 050 0000/S, 416 050 0004/S; 416 050 0005/S a 416 050 0008/S.

MEYLE tip pro dílnu: opotřebení ramen se projevuje klepavými zvuky z podvozku, nepřesným řízením a nedržením stopy. Při výměně ramen je bezpodmínečně nutné vyměnit i všechny upevňovací šrouby.

Související články

MEYLE-ORIGINAL: snímače teploty výfukových plynů
MEYLE-ORIGINAL: snímače teploty výfukových plynů

Společnost MEYLE AG rozšířila svůj sortiment o 48 HT (vysokoteplotních) snímačů pro měření teploty výfukových plynů. Pro řídící jednotky vozů jsou zvlášť důležité velmi rychlé výsledky měření, které zajišťují správný chod motoru a jeho optimální výkon s ohledem na emisní limity. Nové MEYLE-ORIGINAL snímače teploty výfukových plynů (HTS) zajišťují díky velkému počtu otvorů v sondě exaktní a […]

MEYLE-ORIGINAL: kvalita až do nejmenšího detailu
MEYLE-ORIGINAL: kvalita až do nejmenšího detailu

Při opravách se nesmí nikdy podceňovat význam i nejmenších součástek. Proto MEYLE vždy u všech nabízených dílů věnuje mimořádnou pozornost kvalitě i těch nejmenších součástí. Díky tomu je servisům a jejich zákazníkům ušetřeno mnoho starostí a peněz. Jeden z příkladů pro tyto detaily s velkým vlivem jsou přírubová těsnění klikových hřídelí : MEYLE nabízí nyní servisům přírubová […]

Příčná ramena MEYLE HD pro vozy Land Rover
Příčná ramena MEYLE HD pro vozy Land Rover

MEYLE prezentuje svůj sortiment MEYLE‑HD ramen pro vozy  Land Rover. Změnou konstrukce a designu ramen a díky použití celogumových silentbloků na místo hydraulických mají tyto MEYLE‑HD ramena podstatně delší životnost než O.E. ramena a navíc mají ještě jednu přednost a tou je 4-letá záruka bez omezení kilometrů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!