Příčná ramena MEYLE HD pro vozy Land Rover

14. března 2017, 11:45

MEYLE prezentuje svůj sortiment MEYLE‑HD ramen pro vozy  Land Rover. Změnou konstrukce a designu ramen a díky použití celogumových silentbloků na místo hydraulických mají tyto MEYLE‑HD ramena podstatně delší životnost než O.E. ramena a navíc mají ještě jednu přednost a tou je 4-letá záruka bez omezení kilometrů.

Často dochází ke zkrácení životnosti ramen díky předčasnému opotřebení hydraulických silentbloků. Výrobce z Hamburku proto rozšiřuje svůj sortiment o 6 nových ramen MEYLE‑HD pro vozy Land Rover: U těchto ramen byly nahrazeny originální hydraulické silentbloky celogumovými v MEYLE‑HD kvalitě. Použití vysoce kvalitních elastomerů a změnou vnitřní konstrukce silentbloku dochází k výraznému prodloužení životnosti oproti provedení O.E..

Tato nová MEYLE‑HD ramena pro vozy Land Rover Discovery III od roku výroby 2004 a Range Rover Sport od roku výroby 2005 jsou nyní k dostání pod následujícími objednacími čísly:

  • 53-16 050 0000/HD a 53-16 050 0001/HD: Range Rover Sport od r.v. 2005
  • 53-16 050 0009/HD a 53-16 050 0010/HD: Land Rover Discovery III
  • 53-16 050 0011/HD a 53-16 050 0012/HD: Land Rover Discovery III

Zesílený silentblok (uložení ramene)  MEYLE‑HD pro tyto 3 vozy je možné samostatně vyměnit a jsou k dodání pod objednacím číslem 53-14 610 0000/HD.

MEYLE-servisní tip: doporučuje se vyměňovat ramena vždy na obou stranách vozu zároveň a vždy utahovat ramena v zatíženém stavu – tím se zamezí vzniku trhlin a odtržení gumy od kovových součástí silentbloků a tím je zaručena jízdní dynamika a bezpečnost vozu. Po každé výměně ramen je nutná kontrola geometrie podvozku.

Související články

Kabinové filtry MEYLE pro aplikace vozů koncernu V.A.G.
Kabinové filtry MEYLE pro aplikace vozů koncernu V.A.G.

Společnost MEYLE AG nabízí široký program kabinových filtrů pro všechny běžné značky aut. Pro několik aplikací vozů koncernu V.A.G., jako například Audi A3 (modelový rok 2003 až 2012), Seat Leon/Toledo (modelový rok 2004 až 2010), Škoda Octavia II, Superb II a VW Golf V/Golf VI je v programu kabinový filtr, u kterého byla věnována mimořádná pozornost […]

MEYLE dodává komponenty podvozku a řízení pro Morgan
MEYLE dodává komponenty podvozku a řízení pro Morgan

Výrobce z Hamburku dodává od minulého roku díly podvozku a řízení firmě Morgan Motor Company. Díly MEYLE‑ORIGINAL jsou montovány do aktuálního modelu AERO 8, navíc jsou tato díly také dodávány pro závodní tým Aero Racing Team.

MEYLE – preferovaný dodavatel pro skupinu ATR (IPAS)
MEYLE – preferovaný dodavatel pro skupinu ATR (IPAS)

MEYLE AG je nyní mezinárodně preferovaný dodavatel nákupního sdružení ATR (IPAS). Pod statusem IPAS sdružuje nákupní organizace ATR ,v oblasti nezávislého trhu s náhradními díly, portfolio svých preferovaných dodavatelů pro 55 trhů. Výrobce z Hamburku, firma MEYLE obdržela tento status díky svému know-how a rozsáhlému sortimentu v produktových skupinách – podvozek a řízení. Zákazníci mohou díky tomu nejenom nakupovat […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!