Nová komunikační strategie společnosti HELLA – Díly, Nářadí, Služby

27. května 2013, 20:22

Společnost HELLA představila svůj nový koncept „DÍLY, NÁŘADÍ, SLUŽBY“ poprvé na veletrhu Automechanika 2012 ve Frankfurtu nad Mohanem. Nyní ji chce více představit českým partnerům a médiím.

Cílem nové komunikační strategie je přestavení tří hlavních pilířů značky HELLA pro aftermarketový trh – silné produktové portfolio (Díly), profesionální vybavení servisů (Nářadí) a prvotřídní služby (Služby). HELLA novou koncepcí nahradila dlouholetou strategii 4+2, které charakterizovala 4 hlavní prodávané produktové skupiny a 2 joint ventures. „Společnost HELLA KGaA Hueck & Co. v posledních letech velmi rychle expanduje a rozšiřuje své produktové portfolio, proto bylo nutné změnit celou strategii značky HELLA a zjednodušit tak její komunikaci směrem k zákazníkům.“, dodává Mgr. Tomáš Jursa, Country Manager společnosti HELLA CZ, s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko.

Produktové portfolio společnosti v současné době zahrnuje téměř 40.000 produktů z oblasti světelných technologií, elektriky a elektroniky, ale také thermo managementu značky Behr Hella Service a od května nejnovější nabídku brzd a brzdových systému HELLA PAGID. Pro profesionální vybavení servisů HELLA nabízí diagnostické přístroje Hella Gutmann Solutions a také speciální přístroje pro servis klimatizací Hella Nussbaum Solutions. V nabídce servisy naleznou také nabíječky baterií, regloskopy pro seřízení světlometů a další produkty, které potřebují ke každodenní práci. Poslední část koncepce „Služby“ zahrnuje technickou a obchodní podporu zákazníkům, nový speciální technický portál pro servisy Hella Tech World, který bude v blízké době k dispozici také v českém jazyce. HELLA také nabízí rychlou dostupnost všech produktů díky profesionální logistice a elektronickým objednacím systémům. Samozřejmě zákazníci dostávají plnou podporu v podobě marketingových materiálů, aktualizovaných katalogů a nejrůznějších stojanů a displejů na podporu prodeje.

Nový koncept přináší jasnou vizi směřování značky HELLA se všemi výhodami, které rozsáhlé portfolio produktů a služeb na aftermarketový trh přináší.

Tisková zpráva Hella CZ

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!