Sortiment značky CarWell rozšířily chladiče

12. března 2010, 0:00

Až o polovinu levnější než obvykle dostupné typy jsou první dva chladiče z nabídky značky CARWELL. Tato obchodní značka společnosti APM Automotive s.r.o. nabízí nejžádanější náhradní díly za výhodné ceny, ke kterým nyní přibyly prozatím dva typy chladičů vhodné především pro vozy Škoda.

Chladič s objednacím číslem CW16001 je určen pro vozy Škoda Felicia či VW Polo se vznětovým motorem 1.9 D a nabízený je za 1098,- Kč (bez DPH). Chladič CW16002 použitelný pro vozy Škoda Fabia a Roomster či VW Polo s benzinovými motory 1.0, 1.2 a 1.4 je dodáván i s ventilátorem a to za cenu 1640,-Kč (bez DPH). Další typy chladičů CARWELL budou následovat, neboť sortiment značky se neustále rozšiřuje. Chladiče tak nyní doplnily dosavadní nabídku vybraných brzdových destiček a bubnů, poloos a homokinetických kloubů či autobaterií. A protože vedle přijatelné ceny chce CarWell nabízet i zaručenou kvalitu, je většina dílů opatřena uznávanými zejména německými atesty.

Chladiče i další sortiment značky CarWell za výhodné ceny hledejte v elektronickém vyhledávacím katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz, který samozřejmě zahrnuje veškeré náhradní díly, maziva, provozní kapaliny a příslušenství na osobní a užitkové vozy ze široké nabídky APM Automotive s.r.o.

Leták ke stažení.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!