Vyhledávač NGK pro smartphony a tablety

19. srpna 2013, 15:52

Firma NGK Spark Plug Europe připravila bezplatnou aplikaci pro telefony a tablety se systémem iOS a Android. Vyhledávač výrobků NGK umožňuje najít správnou zapalovací svíčku nebo lambda sondu. Vestavěný scaner čárových kódů zase usnadňuje řízení skladových zásob.

Pomocí této aplikace můžete snadno vyhledávat výrobky NGK a najít tu správnou svíčku, lambda sondu, zapalovací kabely nebo cívky. Poskytuje přístup k nejaktuálnější databázi NGK a informacím o produktech, včetně jejich obrázků.

Produkt lze nalézt několika způsoby: po skupinách výrobků, výrobcích nebo podle vozidel. Všechny nalezené informace lze uložit nebo odeslat ostatním uživatelům e-mailem nebo na Facebook.

Pokud váš mobilní telefon má vestavěný fotoaparát, můžete také skenovat čárové kódy na zboží. Tímto způsobem, během několika sekund, můžete vidět, pro které vozidlo je produkt NGK určen.

„Tato aplikace usnadní práci distributorům, servisům, mechanikům i spotřebitelům a umožní rychle najít ten správný produkt pro vaše auto“ – říká Benjamin Bachmeier z oddělení marketingu NGK Spark Plug Europe, zodpovědný za zavedení této aplikace na trh – „Musíme předeslat, že, i když je aplikace připravena, po celou dobu pracujeme na dalším zlepšení. Proto vám prosíme o zasílání připomínek nebo návrhů ohledně aplikace a o podání zpráv o chybách“– dodává.

Související články

Nové svíčky D – Power NGK pro aftermarket
Nové svíčky D – Power NGK pro aftermarket

NGK uvádí na trh dvě nové žhavící svíčky – CZ251 (D-Power 76) a Y1035AS (D-Power 77). Mohou být použity ve vozech Mitsubishi, Renault a Dacia. CZ251 Svíčka CZ251 je keramická žhavicí svíčka ze systémem Quick Glow System. Je určena pro motory vozů Mitsubishi L200 2.5 DI-D (2.5 l, 94 kW/100/123/131 kW) a Pajero 3.2 DI-D […]

Dva nové katalogy svíček NGK
Dva nové katalogy svíček NGK

Firma NGK vydala dvě nové publikace: osmé vydání katalogu svíček pro veterány a katalog svíček pro motocykly. Katalog svíček NGK pro veterány se těší neutuchající popularitě mezi milovníky historických automobilů a servisů, které se specializující na tento typ vozidel. Katalog je vydáván již od roku 2005. S každým vydáním se rovněž zvyšuje počet referencí. Nové […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!