Rychlá auta a krásné ženy v kalendáři LIQUI MOLY 2019

19. září 2018, 11:30

Kalendář LIQUI MOLY pro rok 2019 se točí kolem motorů s velkým počtem koňských sil. Společně se v něm objeví exkluzivní sportovní auta a krásné ženy.

K vidění jsou zejména aktuální sportovní automobily, např. Lamborghini Aventador, Audi R8 V10 plus, Mercedes AMG GT S a Dodge Charger. Jeden vůz však vybočuje z řady nejen kvůli svému stáří: DeLorean DMC-12, rok výroby 1981/82. Dříve patřil americkému baviči Sammy Davis Juniorovi.

Trvalo celý týden, než byly pořízeny všechny fotografie. Jako vždy byla velká pozornost věnována promyšlené estetice. Peter Baumann: „Kvalita kalendáře je tak vysoká jako kvalita našich výrobků.“

Kalendář LIQUI MOLY vychází už 20 let. Za tu dobu si našel velký počet sledovatelů. „Měl by být malým světýlkem ve stresujícím všedním dni v dílně,“ říká Peter Baumann. Kalendář nezačíná lednem, ale už prosincem, takže na diváky čeká 13 motivů.

Letošní kalendář byl rozebrán už na začátku roku. Proto se nyní náklad zvýšil na 176.000 výtisků. V prvé řadě je určen pro zákazníky společnosti LIQUI MOLY. Malá část nákladu jde do volného prodeje.

kalendář liqui molyKdo má rád raději akci a jízdní dynamiku, pro toho je zde jako každý rok motoristický sportovní kalendář od LIQUI MOLY.

Ukazuje celou šíři záběru: motocykly, sportovní a závodní nákladní automobily, na ulici a mimo závodní trať.

Od listopadu lze kalendář LIQUI MOLY zakoupit na www.liqui-moly-teamshop.de/en/home/ (prodej a zaslání pouze v rámci Evropské unie).

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!