Nové lambda sondy v nabídce NGK-NTK

21. září 2018, 8:51

Firma NGK SPARK PLUG EUROPE doplnila svou aftermarketovou nabídku o 20 širokopásmových lambda sond, čímž zvýšila pokrytí trhu o 73 procent v případě vznětových motorů a o 86 procent u benzinových motorů.

lambda sondy ntk

Jedním ze základních prvků při výrobě automobilů, za účelem splnění stále přísnějších emisních standardů, jsou širokopásmové lambda senzory instalované v automobilech vybavených benzinovými i naftovými motory. Společnost NGK SPARK PLUG, reagující na potřeby trhu, rozšířila pro distributory a servisy sortiment o dalších 20 širokopásmových lambda sond. Nové sondy jsou určeny automobily 35 výrobců, mimo jiné Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Jeep, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Škoda, Toyota, Volkswagen a Volvo.

Doplněné nové reference se zaměřují na reference, které jsou na trhu nejvíce rozšířené a oblíbené. Například sonda NTK č. 90392 (referenční číslo UAR9000-EE003) pokrývá více než 1.000 aplikací ve vozidlech skupiny VW. Celkem 20 nových širokopásmových lambda sond pokryje 4.500 modelů vozidel, což znamená více než 50 milionů automobilů na evropských silnicích.

Všechny nové sondy lambda a jejich aplikace jsou již zařazeny v elektronickém katalogu TecDoc.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!