Pneumatické zavěšení BILSTEIN na veletrhu Automechanika 2018

21. září 2018, 11:33

Pneumatické zavěšení bylo hlavním tématem výstavy BILSTEIN na veletrhu Automechanika 2018 ve Frankfurtu nad Mohanem.

stánek bilstein
Není třeba nikoho přesvědčovat o významu veletrhu Automechanika pro branži aftermarketu. Z mnoha mezinárodních výstav, na kterých je také BILSTEIN, jsou nejdůležitější ty, které se konají každé dva roky ve Frankfurtu nad Mohanem. Právě zde jsou prezentovány všechny nové produkty a současné trendy, stejně jako setkání obchodníků, distributorů a mechaniků.

V letošním roce je hlavním tématem stánku pneumatické zavěšení. BILSTEIN vyvinul koncept pneumatického zavěšení ve spolupráci s koncernem Mercedes. Poprvé byly použity v sériové produkci třídy S (W220 / C215) koncem 90. let. Dnes je široce používán v jiných modelech Mercedes, jako je například nová třída C (W205). Proto bude ústředním bodem stánku BILSTEIN na letošním ročníku Automechaniky ve Frankfurtu.

Pneumatické zavěšení BILSTEIN se používá také u modelů Audi, BMW, Jaguar a Porsche. To znamená, že poptávka po nových prvcích na trhu náhradních dílů se stále zvyšuje. V současné době nabízí BILSTEIN na trhu náhradních dílů nejen vzduchové měchy, ale také pro jejich funkčnost nepostradatelné kompresory. Její premiéra se konala na veletrhu Automechanika Frankfurt 2016. Všechny položky patří do řady Replacement, tedy odpovídají kvalitě OE.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!