KYB slaví, neboť jejich montážní videa shlédlo více jak 4 miliony diváků

24. září 2018, 14:53

Nejširší sortiment instalačních videí na vozidla, kde je výměna tlumiče složitá. Videa byla na trh postupně uvedena již v roce 2013. V současné době existuje více než 100 videí, které pokrývají více než 380 vozidel. Videa jsou sledována v průměru více než 90.000 krát za měsíc, s celkovým časem 195.000 minut.

 KYB slaví, neboť jejich montážní videa shlédlo více jak 4 miliony diváků

Nejsledovanější video je výměna předních tlumičů na vozidlo Peugeot 307, 308, Citröen C4. Je to celkem nepříjemná práce, neboť automechanik musí demontovat z vozidla např. stírače, nádržku brzdové kapaliny, krycí plasty pod čelním sklem a spoustu dílů na první pohled s tlumičema vůbec nesouvisejících. Jedině potom se mechanik dostane k matici horního uložení.

Ve všech montážních videoklipech demonstruje KYB správný postup výměny tlumiče pérování, včetně správných nástrojů pro použití a specifických nastavení geometrie nápravy.

Pokud automechanici vědí o konkrétním vozidle, kde je těžké vyměnit tlumiče pérování, KYB je vyzývá:“ Dejte nám to vědět a my montážní video co nejdříve natočíme.“ Maily můžete poslat na následující adresu: QR@kyb-europe.com

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!