Nissens uvádí do svého produktového portfolia turbodmychadla a EGR ventily

1. října 2018, 14:15

Dánský výrobce chladicích a klimatizačních systémů Nissens A/S, představil zcela nový segment produktů – “Efficiency & Emissions”. Zahrnuje dvě skupiny výrobků, které zatím Nissens nenabízel – turbodmychadla a EGR ventily pro osobní automobily.

Novinka Nissens - turbodmychadla

-Pro Nissens je důležité být partnerem pro naše klienty a naslouchat jejich potřebám. Proto jsme vyslyšeli jejich četné dotazy ohledně turbodmychadel a ventilů EGR a uvedli do nabídky pro aftermarket tyto produkty, které se kvalitou neliší od OE výrobků – vysvětluje Klavs T. Pedersen, senior viceprezident Nissens Automotive.

Program firmy Nissens “„Efficiency & Emissions”” byl připravován již dlouhou dobu. Společnost zahájila tento projekt v roce 2014. Od té doby se dostalo na trh více než 1.000 turbodmychadel, které absolvovaly náročné testy v reálných podmínkách.

Novinka Nissens - EGR ventily

Řada turbodmychadel Nissens zahrnuje více než 100 referencí, které pokrývají více než 1.150 OE čísel. Všechna turbodmychadla Nissens jsou dodávána v rámci známé koncepce “First Fit”, což znamená, že součástí balení je těsnění, vysoce odolné šrouby, mazivo a montážní pokyny, což umožňuje rychlou a snadnou montáž. Každé turbodmychadlo Nissens je kvalitou srovnatelné s původním vybavením.

Turbodmychadla Nissens budou k dispozici od října 2018, zatímco EGR ventily budou představeny v roce 2019.

-Stále dolaďujeme náš sortiment EGR ventilů, abychom ho během roku 2019 mohli uvést. Během posledních několika let na tomto sortimentu intenzivně pracujeme, ale musíme provést důkladné testy EGR ventilů, než je budeme nabízet. Rozsáhlé testovací a kvalitativní procesy jsou pro nás klíčové, protože chceme nabízet pouze takové výrobky, které odpovídají nejvyšším standardům kvality OE. – vysvětluje Klavs T. Pedersen.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Mile LJ, 5. ledna 2022, 15:39 1 0

Už přes rok a pul ho mám v autě a spokojenost. Cena repasovaného KKK na moje auto byla 8700,- (a musel jsem staré vyndat, poslat, a čekat s rozebraným autem než přijde), nové za 12k+. Když jsem to řešil se známým co má autodíly tak vytáhl katalog Nissens s tím, že mu to přišlo ale nikdo se to neodvážil vyzkoušet. Poté co mi řekl, že mi ho dá na zkoušku bez daně aby se vidělo .. a vytasil cenu 6100,- za nové. Nebylo o čem přemýšlet. Po roce a pul absolutně žádnej problém. A to nemám problém tomu při prázdné dálnici dát napít k těm 200km/h.

Odpověď