Nové katalogy KYB 2014

10. února 2014, 19:23

KYB vydala nejnovější katalogy tlumičů pérování a pružin zavěšení pro rok 2014. Katalogy obsahují kompletní sortiment a plno nových položek, které KYB nabízí na trh s náhradními díly.

Katalog je rozšířen o 66 nových položek, jenž můžeme naleznout u všech 5-ti modelových řad tlumičů pérování. V katalogu pružin zavěšení můžeme objevit 92 zcela nových položek. Tyto nové položky jsou určeny nejen pro osobní a dodávková vozidla, ale také pro lehké nákladní automobily. Většina těchto položek je již dostupná na skladě.

Všechny nové položky (tlumiče a pružiny) pokryjí nepředstavitelných 13 mil. vozidel napříč Evropou. Jejich seznam naleznete níže.

Katalog nezapomíná na důležitá horní uložení tlumičů, jenž mají zásadní vliv na správnou funkci tlumičů. V nabídce přibylo 22 horních uložení, která jak již bylo zmíněno, velmi výrazně ovlivňují životnost tlumiče a měli by být správně měněny zároveň s tlumičem. Určitě se v katalogu nezapomnělo na ochranné sady tlumičů a přibylo jich rovných 45. Tyto nové ochranné sady pokryjí dodatečných 139 aplikací.

Nabídka KYB katalogu skrývá 80 výrobců vozidel a to je jedno z nejlepších pokrytí evropského vozového parku na trhu s náhradními díly. Pro snadnější orientaci jsou v obou katalozích položky seřazeny abecedně dle výrobců vozidel a taktéž je přiložený seznam s vyobrazením všech komponentů.

Interaktivní verzi katalogu naleznete na webových stránkách KYB Europe a zároveň je možnost si stáhnout PDF verzi. Taktéž vše naleznete v TecDocu.

Seznam novým aplikací

Tlumič pérování
Citroën Berlingo/Peugeot Partner (08-) [F&R]
Citroën Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer (06-) [F&R]
Citroën Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert (07-) [F]
Audi A4 (8K2), A4 Avant (8K5) (07-) [F]
Renault Kangoo II [F&R]
Renault Master III/Opel Movano (B) [F&R] (Exkluzivně u KYB)
Toyota Corolla [F&R]

Pružiny zavěšení
Citroën Nemo / Peugeot Bipper
Fiat Seicento
Volkswagen Polo (6R)
Ford Ka
Citroën C3 II
Opel / Vauxhall Insignia
Renault Mégane III (BZ), Grandtour (KZ)
Opel / Vauxhall Agila B

Horní uložení
Ford Transit / Transit Tourneo
Kia Cee'd (ED), Cee'd SW (ED), Pro Cee'd (ED)
Hyundai i30 / i30CW
Honda Jazz (08-)
Škoda Roomster, Superb, Yeti
VW Golf VI, Passat, Tiguan, Caddy

Ochranné sady
Fiat Doblo/Doblo Cargo
Ford Fiesta VI (08-)
Ford Transit
Opel Corsa D
Toyota Yaris
VW Transporter T5

 

Související články

KYB udává směr pro příští generace servořízení
KYB udává směr pro příští generace servořízení

KYB Corporation ve spolupráci s Nissan Motor Co. Ltd vyvinula jako první na světě přímo řízené adaptivní servořízení. KYB bude dodávat elektronickou řídící jednotku (ECU), převodku řízení a motor pro tento systém, který je použit v Nissanu Skyline. Je to první sériové vozidlo na světě, jenž je tímto řízením vybaveno. KYB vybudovala vývojové centrum pro […]

KYB Produktové informace 2013/18
KYB Produktové informace 2013/18

Nové reference tlumičů KYB. Více v přiloženém souboru – ZDE.

KYB investuje do budoucnosti – Nový výrobní závod v Chrudimi
KYB investuje do budoucnosti – Nový výrobní závod v Chrudimi

KYB Europe posiluje svoji pozici na trhu s náhradními díly otevřením úplně nového výrobního závodu na pružiny pérování. Závod je umístěn v Chrudimi, jenž se nachází poblíž Pardubic tedy cca 15km od stávajícího pardubického závodu kde se vyrábí tlumiče pérování. Tento výrobní závod na pružiny byl postaven s ohledem na neustále se zvyšující poptávku po […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!