Mauro Prodi jmenován ředitelem pro aftermarket společnosti Sogefi

26. října 2015, 10:53

Sogefi s potěšením oznamuje jmenování Maura Prodiho generálním ředitelem oddělení aftermarketu s účinností od 1. října 2015. Prodi disponuje výjimečnými zkušenostmi ve všech aspektech filtračního podnikání v oblasti OE i aftermarketu. Pracoval pro Sogefi jak ve Španělsku, tak i ve francouzském ústředí. Jeho důvěrná znalost Sogefi a celého sektoru zaručuje kontinuitu pro podnik i jeho zákazníky.

Prodi bude klíčovou součástí týmu zodpovědného za implementaci strategie pro růst zisku u všech aktivit společnosti Sogefi pod vedením pana Laurenta Hebenstreita, který byl jmenován generálním ředitelem v červnu loňského roku.

Prodi nastoupil do společnosti v roce 1991 jako Management Accounting Director v Itálii a od té doby byl generálním ředitelem v pěti různých podnicích Sogefi ve Španělsku, naposledy jako generální ředitel Sogefi's Engine Systems pro Evropu.

Sogefi a Andrea Taschini, bývalý generální ředitel jednotky Aftermarket, se dohodly, že půjdou každý svou cestou od 1. října 2015. Společnost Sogefi děkuje panu Taschinimu za jeho cenný přínos v posledních šesti letech a přeje mu mnoho úspěchů v budoucí kariéře.

Štíhlá struktura
Od 1. října, spojuje nová "štíhlá" organizační struktura všechny aktivity Sogefi Group do tří produktově orientovaných obchodních jednotek: Závěsné prvky, Vzduch a ochlazení a Filtrace. Účelem je vytvořit lehčí, jednodušší a efektivnější strukturu v rámci celé skupiny, zlepšení konkurenceschopnosti prostřednictvím kvality, nákladů a inovace.

Společnost si uvědomuje vzájemnou provázanost OE a aftermarketových jednotek, a tak budou v budoucnosti pracovat bok po boku v rámci zastřešujícího oddělení Filtrace. Tím se ještě upevní již tak silný vztah mezi centry výzkumu a vývoje a výrobními závody, které vyrábějí na stejných linkách pro OEM i aftermarket.

Noví členové týmu
V rámci podpory rozvoje, byl tým Sogefi Aftermarket nedávno posílen dvěma novými vedoucími pracovníky, Pierrem Courantem a Jacquesem de Villeplée.

Pan Courant nastoupil do firmy jako ředitel EMEA Aftermarket Sales v lednu loňského roku. Jeho úkolem je koordinovat činnosti prodejního týmu a posilovat stávající vynikající vztahy se zákazníky. To zahrnuje i čtyři přední mezinárodní nákupní skupiny (Temot, Groupauto, ATR, Autodistribution), pro něž je Sogefi preferovaným dodavatelem.

Pan de Villeplée byl jmenován obchodním ředitelem aftermarket pro Francii. Je zodpovědný za největší trh společnosti. Sogefi je zde jedničkou na trhu díky své značce Purflux. De Villeplée bude koordinovat činnost deseti oblastních manažerů.

V návaznosti na novou strukturu a členy týmu, Mauro Prodi dodává: "Jsem ochoten přijmout výzvu zvládnout tento důležitý další krok v rozvoji podnikání v oblasti aftermarket. Mezi činnostmi OE a trhem s náhradními díly Sogefi již existuje významné spojení, které je přínosem pro naše zákazníky. Spojení těchto dvou jednotky blíže v rámci jedné obchodní jednotky tak dává smysl a bude přínosem pro všechny naše zákazníky, kteří jsou pravým důvodem pokračujícího úspěchu Sogefi. "

Související články

Groupauto Italia ocenila přínos Sogefi Aftermarket v kategorii “prvotřídní marketing”
Groupauto Italia ocenila přínos Sogefi Aftermarket v kategorii “prvotřídní marketing”

Sogefi, světový lídr v oblasti navrhu a výroby vysoce výkonných filtrů pro OEM i aftermarket, získal ocenění v kategorii “premium marketing”, na druhém zasedání strategických dodavatelů společnosti Groupauto Italia konaného na konci září v Římě. Při předávání ceny ocenila Groupauto Italia společnost Sogefi Aftermarket za to, že dokázala pozoruhodně porozumět dynamice trhu a přinesla vynikající […]

Novinka Sogefi: Vysoce výkonný olejový filtr CoopersFiaam
Novinka Sogefi: Vysoce výkonný olejový filtr CoopersFiaam

Volkswagen Group si vybral SOGEFI pro vývoj a výrobu vysoce výkonných olejových filtrů.

Sogefi Group: OE dodavatel předních výrobců vozidel
Sogefi Group: OE dodavatel předních výrobců vozidel

Skupina Sogefi je světový lídr OE dílů v automobilovém průmyslu s 30-ti letou zkušeností. Sogefi navrhuje, vyvíjí a vyrábí filtrové systémy, dále přívody vzduchu a chlazení motoru pro přední světové výrobce osobních i užitkových vozidel. Důležitá fakta o Sogefi Group Celkový obrat v roce 2013 přes 1.3 miliardy Euro vyprodukovalo ve 3 obchodních oblastech (podvozkové […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!