Prémiové možnosti brzdění s Deplhi Technologies

31. května 2021, 13:17

Letošní prázdninová sezóna bude podle předpovědí velmi odlišná a bude se klást větší důraz na tuzemskou dovolenou autem než na výlet letadlem do zahraničí. To znamená, že se očekává nová vlna poptávky po servisní prohlídce, protože jak staré, tak nové modely bude v autoservisech potřeba prověřit kvůli nejdůležitější součástce pro bezpečnou jízdu – brzdám. Dokonce i novější modely mohou vyžadovat servis brzd před uplynutím předepsaného intervalu, a to představuje pro servisy výzvu v podobě hledání náhradních brzdových komponentů, a to i pro nejnovější modely.

Brzdy Delphi Technologies

To je chvíle, kdy přichází Delphi Technologies. Společnost je pro servisy první volbou jako ověřený dodavatel, který jim pomáhá obsloužit co nejvíce vozidel a maximalizovat tak možnosti růstu a příjmů. Základem programů na podporu autoservisů je co nejrychlejší rozšiřování nabídky pro aftermarket i pro ty nejnovější vozidla.

Nabídku brzdových systémů doplňují o nové značky a modely s takovou důsledností, že mají 99,4% pokrytí v oblasti aplikace brzdových destiček a 97,7% pokrytí v oblasti brzdových kotoučů v celé EU. To zahrnuje i destičky first-to-market na některé z nejnovějších modelů, jako jsou Citroen C4 Cactus, SsangYong Tivoli a Volkswagen Transporter, a to vše navíc k našim rekordním 24 prvním aplikacím na trhu v roce 2020.

Delphi Technologies

Naše odborné znalosti v oblasti OE, které jsou součástí naší špičkové nabídky a rychlého zásobování trhu, zahrnují ve všech našich brzdových komponentech technologie zaměřené na bezpečnost, jako jsou materiály a konstrukce odpovídající OE, třecí podklad OE a tepelný management. Dokonce jsme našli způsoby, jak vylepšit balení, čímž jsme ušetřili až 30 tun plastu a 18 tun kartonu ročně.

Kontroly, servis a opravy brzd budou letos důležitou součástí snahy servisů dostat své zákazníky na silnice bezpečně. Řada brzdových systémů Delphi Technologies kombinuje špičkové pokrytí trhu, prvotřídní rychlost uvedení na trh a know-how OE, čímž dílnám poskytuje snadný přístup k ziskovým a udržitelným možnostem oprav, které nejlépe vyhovují jejich potřebám.

Pro více informací navštivte webové stránky delphiaftermarket.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!