Vzdělávací portál pro techniky F-M Campus rozšiřuje záběr

29. února 2016, 10:58

Rozšířená stránka F-M Campus nabízí obsažnější výukové moduly, nové funkce a uživatelsky přátelskou navigaci.

Federal-Mogul Motorparts, divize společnosti Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML) oznámila, že převedla svou virtuální internetovou školu F-M Campus do modernější podoby. Rozšířený vzdělávací portál pro mechaniky nabízí již od října loňského roku nové, uživatelsky přátelské rozhraní a je obohacen o řadu nových funkcí, Fórum technických informací a širší výběr školicích modulů vhodných pro autoopraváře, distributory náhradních dílů a studenty. Federal-Mogul jim v podobě portálu nabízí bezplatnou a neocenitelnou pomůcku pro pružnou odbornou přípravu a vzdělávání v celkem devíti jazycích, včetně češtiny.

Rozvíjení dovedností, zdokonalování technických schopností a průběžné získávání nejnovějších informací o vývoji systémů a komponentů je nesmírně důležité jak pro začínající, tak pro zkušené autoopraváře. Pomoc ve formě obsažné online platformy, která jim umožňuje vstupovat do jednotlivých učebních programů a využívat bezplatné technické školení, návody na zjišťování a odstraňování závad a údaje o aplikaci výrobku, jim Federal-Mogul poskytuje od roku 2014. Dává jim tak účinný nástroj i pro sledování všech nejnovějších vývojových trendů a technologií. 

Nynější nová podoba učebního portálu F-M Campus dále posiluje původní, novátorský design vyvinutý pro výuku přímo na pracovišti pomocí online školících kursů a přístup k rozsáhlému katalogu technické dokumentace. Nově rozšířená verze je rozčleněna do čtyř sekcí: Nejnovější zprávy, Fórum technických informací (včetně diagnostiky a odstraňování závad, videí a dalšího pomocného technického materiálu), Zpravodaj a Výsledková tabule školení.

Nová webová stránka F-M Campus byla navržena tak, aby naplnila co nejvíce toho, co od ní uživatelé očekávají. Poskytuje stále se rozvíjející osnovy výukových modulů v kursech tří stupňů obtížnosti: ‚Úvodní‘, ‚Základní‘ a ‚Pokročilý‘,“ říká Marijn Staal, Federal-Mogul Motorparts, European Trade Marketing Manager, Aftermarket. „Nová, uživatelsky přátelská platforma zákazníky přímo vybízí, aby stránku prozkoumali a těžili z jejího nejnovějšího obsahu, nových technických služeb a online seminářů. Protože se vždy snažíme hledat jakékoli možnosti dalšího zlepšení, budeme pečlivě monitorovat sekci ‚Pomozte nám se zlepšovat‘ a zapracovávat z ní všechny podněty, abychom měli jistotu, že F-M Campus bude nadále splňovat veškeré potřeby svých uživatelů.

Dalším významným přínosem nové platformy F-M Campus je to, že nyní nabízí širší záběr pravidelně aktualizovaných výukových modulů. Nejnověji v ní přibude modul pokročilých informací o motorech určený pro zkušené mechaniky.

„Jak se technologie výroby originálního příslušenství vyvíjejí a stávají stále složitějšími, je důležité pokračovat ve vzdělávání autoopravářů a servisních techniků a inspirovat další generaci inženýrů a servisních profesionálů,“pokračuje Marijn Staal. „Jsme přesvědčeni o tom, že nejnovější platforma F-M Campus nabízí všechny potřebné nástroje, aby mohl trh náhradních dílů i do budoucna poskytovat dobré služby.“

Výuka na portálu je po jednoduché registraci zcela bezplatná a probíhá v devíti jazycích, včetně češtiny, a je slučitelná se všemi hlavními platformami – pro PC, iOS i Android. Pro avízo nejnovějších výukových modulů a další informace navštivte www.fmcampus.eu.

Související články

Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje sortiment brzdových destiček Ferodo® Eco-Friction® s nulovým obsahem mědi
Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje sortiment brzdových destiček Ferodo® Eco-Friction® s nulovým obsahem mědi

Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), rozšiřuje výrobní sortiment nových, výkonných brzdových destiček Ferodo® Eco-Friction® a uvádí je i na trh náhradních dílů. Destičky s označením Eco-Friction® se vyznačují novým složením třecích materiálů s nulovým nebo nízkým obsahem mědi a jako originální díly je do výroby nových vozidel v roce 2014 vůbec poprvé […]

Federal-Mogul Motorparts otevřel novou testovací laboratoř
Federal-Mogul Motorparts otevřel novou testovací laboratoř

Federal-Mogul Motorparts, divize společnosti Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), oznámila otevření nové zkušební laboratoře pro testování těsnění, filtrů a dalších motorových a podvozkových dílů. Nové zařízení je zatím poslední investicí předního světového dodavatele dílů pro autoopravárenství a dokládá jeho odhodlání poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní produkty. Laboratoř se sídlem v belgickém Kontichu doplní celosvětové zkušební kapacity […]

Federal-Mogul rozšiřuje vysoce kvalitní sortiment žhavicích svíček BERU® PSG
Federal-Mogul rozšiřuje vysoce kvalitní sortiment žhavicích svíček BERU® PSG

Federal-Mogul Motorparts, divize společnosti Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML) oznámila, že značka BERU®* na trhu s náhradními díly dále rozšiřuje spektrum aplikací pro inovativní žhavicí svíčky PSG (Pressure Sensor Glow Plugs) s tlakovým snímačem. První žhavicí svíčky na světě, které umožňují přesnou regulaci spalování v reálném čase, jsou nově pod označením PSG 006 k dispozici […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!