Nový startér pro vozy VW Group od AS-PL

9. srpna 2021, 15:15

Další 2 novinky se objevily v nabídce firmy AS-PL. Jedná se o startér určený pro mnoho vozů skupiny VW, mezi jiným také pro Škodu Octavia nebo Karoq, a alternátor pro vozy skupiny Renault.

startér S3226S pro vozy VW Group

Nový startér s označením S3226S z řady Standard je možné použít ve vybraných modelech těchto vozidel VW Group: Audi A1, Audi A3, Audi Q2, Seat Altea, Seat Leon, Seat Toledo, Škoda Karoq, Škoda Octavia, VW Beetle, VW Caddy, VW Golf Plus, VW Golf Sportsvan, VW Golf VII, VW Jetta, VW Polo, VW Touran.

alternátor A3563S pro vozy skupiny Renault

Nový alternátor A3563S z řady Standard je možné použít ve vybraných modelech vozidel Dacia a Renault, jako například: Dacia Dokker, Dacia Duster, Dacia Lodgy, Dacia Logan, Dacia Sandero, Nissan Qashqai, Renault Captur, Renault Clio, Renault Duster, Renault Fluence, Renault Clio Grandtour, Renault Grand Scenic, Renault Kaptur, Renault Logan, Renault Megane, Renault Megane Grandtour, Renault Sandero, Renault Scenic, Renault Stepway, Renault Twingo, Smart Forfour, Smart Fortwo.

Polská společnost AS-PL Sp. z o.o. dodává alternátory, startéry, díly a komponenty pro osobní automobily, nákladní automobily, zemědělské stroje, lodě a motocykly. V nabídce má více než 20.000 položek ve třech produktových řadách: Economy, Standard a Premium.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!