NARVA – Kvalitní osvětlení automobilových vozidel v novém

4. dubna 2016, 8:15

Žárovky NARVA se vyrábějí a procházejí vývojem již přes 60 let. Tato německá značka se distribuuje po celém světě a udělala si jméno v oblasti automobilových světlometů a montážních lamp. Je uznávaným lídrem v několika oblastech světa, jako jsou střední a východní Evropa, severní Afrika, Asie a Latinská Amerika. Tato značka zahajuje tento rok novým designem produktů a online přítomností v tomto segmentu.

Široký sortiment světlometů NARVA splňuje standardy nejvyšší kvality za dodržení přísných německých, evropských a mezinárodních předpisů. Inovativní produkty v sortimentu osvětlení NARVA se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí za dostupnou cenu. Tato značka tedy aktivně přispívá k tomu, že všichni řidiči po celém světě mají přístup k řešením osvětlení, která zvyšují bezpečnost a viditelnost. Komplexní portfolio splňuje očekávání všech zákazníků a NARVA neustále rozšiřuje svůj sortiment výrobků a standardy kvality, přičemž se udržuje na čelní pozici. Po důkladném průzkumu trhu NARVA na všech úrovních představuje novou identitu značky pro rok 2016.

Nové logo s novým sloganem
Charakteristické logo značky NARVA je nyní doplněno o nový slogan „Licht Tradition“, který je mezinárodně srozumitelný a odkazuje na dlouhou historii úspěchu značky. Logo navíc převzalo tři barvy německé vlajky. Reflektují hlavní hodnoty značky, které spotřebitelé uvidí ihned, jakmile vezmou obal do ruky: německé dědictví a dlouhou tradici odborníků na osvětlení.
 
Nový obal výrobků osvědčené kvality
Kromě nového loga budou kvalitní produkty NARVA opatřeny také novým obalem. To hraje zásadní úlohu při získávání zákazníků na prodejních místech (POS). Všechny typy obalů jsou opatřeny novým logem, pečetí kvality a mají moderní tvar vhodný na cesty. Nejčastěji používaným typem obalů NARVA je kartonová krabička C1. K dostání je v řadě servisů a dílen. Blistery pro maloobchodní prodej zajišťují snadnou rozpoznatelnost žárovek a všechny důležité informace jsou vyznačeny na přední straně obalu. Nejatraktivnější možností je duo box: obsahuje dvě žárovky v pevné plastové krabičce vhodné pro okamžitou výměnu žárovek i jako náhradní sada na cesty. 

 
Nenásilné oživení online přítomnosti
Nový design produktů samozřejmě vyžaduje také přeorientování online přítomnosti. To znamená, že webové stránky značky NARVA budou odpovídajícím způsobem upozorňovat na novou produktovou řadu. Kromě nové grafiky bude na webových stránkách k dispozici ke stažení také aktualizovaný katalog produktů. Všechny nové obaly a aktualizované webové stránky budou k dispozici společně s novým designem stojánků od začátku dubna 2016. Těmito prvními kroky se tradiční značka NARVA snaží rozšířit své pozice se zaměřením na trh s inovativním a kvalitním automobilovým a dílenským osvětlením.
 

 
Další informace získáte na webových stránkách: www.narva-light.com.

Související články

Více světla na silnicích!
Více světla na silnicích!

Osvětlení auta je jedním z nejdůležitějších prvků, které mají vliv na bezpečnost na silnicích. Na dobré osvětlení mají vliv nejenom správně namontovaná a seřízená světla, ale také žárovka s optimální kvalitou. Range Power 90 je nejnovější přírůstek do nabídky žárovek značky Narva. V porovnání s klasickými halogenovými žárovkami produkují o 70% více světla, které je […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!