Společnost Gates představuje novou řadu solenoidových ventilů s variabilním časováním

24. listopadu 2021, 12:08

Společnost Gates, přední globální poskytovatel specifických řešení pro hydrauliku a přenos výkonu, rozšířila svou nabídku řešení pro systémy rozvodových řemenů pro automobily v regionu EMEA přidáním solenoidových ventilů s variabilním časováním (VVTS) v kvalitě originálního vybavení.

solenoidový ventil Gates

Technologie VVTS hraje klíčovou roli při řízení motoru v moderních spalovacích motorech, protože monitoruje a seřizuje otevírání a zavírání ventilů uvnitř vačkové hřídele. Výsledkem je hladší volnoběh a zrychlení v širším rozsahu otáček. Přispívá k nižší spotřebě paliva a nižším úrovním emisí.

Nová řada VVTS společnosti Gates slouží jako ideální doplněk rozsáhlé řady rozvodových řemenů a sad rozvodových řemenů Gates PowerGrip®, které jsou již k dispozici pro systémy synchronních řemenových pohonů.

Počáteční řada 53 objednacích čísel VVTS bude pokrývat vozidla vyráběná v USA, Evropě a Asii. Kompletní seznam použití zahrnuje vozidla vyrobená v letech 1995–2020 následujících značek: Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Seat, Škoda, Toyota, Volvo a VW.

Společnost Gates také zahrnula populární modely značky Audi, například A3, Q3 a TT. Mezi
příklady značky BMW patří modely 118i, 218i, 318i, X1, X3, 225e/MINI Cooper a MINI One.
Modelové řady značky Nissan zahrnují modely Micra, Juke a Qashqai. Modely značky Toyota zahrnují modely Corolla a Camry; zatímco významné modely značky VW jsou Beetle, EOS, Golf, Passat a Tiguan.

Neustále jsou zkoumány a vyvíjeny nové aplikace a další rozšíření řady VVTS budou přidána později v průběhu roku.

Ventily VVTS firmy Gates

Přidaná hodnota a obchodní příležitosti

Mezi indikátory selhání VVTS patří zvýšená spotřeba paliva, nerovnoměrný volnoběh, špatná akcelerace a následně rozsvícení výstražné kontrolky. Diagnostika závad a montáž náhradního dílu jsou pro profesionální mechaniky relativně přímočaré postupy. Proto je zapotřebí jen malá technická podpora.

Distributoři společnosti Gates mohou přidat hodnotu a zvýšit konkurenceschopnost tím, že budou nabízet tyto cenově výhodné VVTS jednotky v kvalitě originálního vybavení spolu s řadou rozvodových řemenů a sad rozvodových řemenů PowerGrip. Zákazníci využívající autoservis budou mít prospěch z jediného zdroje pro všechny související produkty se systémem pohonu rozvodového řemene.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!