Záruka kvality na dalších 95 let

, 11. srpna 2016, 11:25

Letos je tomu rovných 95 let kdy spatřil světlo světa první autoservis Bosch, konkrétně šlo o servis Max Eisenmann & Co. v Hamburku v roce 1921. První registrovaná značka servisů Bosch se na trhu objevila o 4 roky později, v roce 1925, a postupným vývojem se přeměnila v roce 1999 v logo Bosch Car Service, jak jej známe dnes.

Přes 16.000 autoservisů ve více než 150 zemích… to je něco, s čím zakladatel Robert Bosch asi jen těžko na začátku počítal. Hned na začátku rozvoje automobilového průmyslu se však skupina Bosch stala známou výrobcům a vývojářům nových technologií jako důvěryhodný partner a dodavatel. To umožnilo servisům sítě Bosch Service nabídnout nejlepší kvalitu oprav, nejlepší služby pro všechny značky vozidel a pomohlo jim držet krok s nejnovějšími technologiemi. Tento fakt dával servisní síti Bosch Service náskok před konkurencí tehdy a dává jí stejný náskok i dnes.

Hlavní aspekty úspěchu konceptu Bosch Car Service

Síla značky

Bosch je silná značka, která je uznávána díky inovativním technologiím v automobilovém průmyslu. Samotný zakladatel společnosti, Robert Bosch, kladl důraz na kvalitu výrobků. Z toho důvodu se značka Bosch stala synonymem efektivnosti a dlouhé životnosti. Vy i vaši zákazníci se i dnes můžete spolehnout na tento slib kvality. Pomocí našeho servisního konceptu a jeho služeb, dodávek náhradních dílů a značky Bosch získáte výhody, díky kterým výrazně překonáte vaše konkurenty.

Efektivní marketing

Bez efektivního marketingu nemůže v současnosti servis uspět (a to bez ohledu na velikost). To je důvodem, proč síť Bosch Car Service spoléhá u svých členů na profesionální a soustavný marketing. Může to být reklama zaměřená na získání nových zákazníků nebo vytvoření kompletních opatření na udržení těch stávajících. Členům sítě poskytujeme pokyny a informace od jednoduchých letáků až po zvláštní akce, které se zaměřují na širokou škálu potenciálních zákazníků. Díky tomu se můžete soustředit na práci, kterou právě děláte.

Technické know-how

Klíčem k úspěchu je přeměna know-how na výkon. Koncept Bosch Car Service vyniká nad ostatními systémy dílen zejména svým know-how. Jeho základy spočívají v podrobné technické dokumentaci, která je dostupná v softwaru a diagnostickém zařízení Bosch, které umožňuje její snadné použití. Bosch jako partner vám poskytne kompletní výkon pod jednou střechou; jinými slovy, naše technologie a naše know-how vám umožní získat konkurenční výhody.

Školení a poradenská linka

Naše prvotřídní školení vám poskytne potřebné know-how pro všechny systémy vozidel, ať již od firmy Bosch nebo od jiných značek. Narazíte-li na zdánlivě neřešitelný technický problém, naše poradenská linka vám zprostředkuje přímý kontakt s technikem Bosch, který vám pomůže.

Kvalita a orientace na zákazníka

Kvalita má význam pouze tehdy, pokud ji zákazník cítí a pokud ji dokáže rozpoznat. Důležitou roli v každodenním  fungování servisu, zejména v problematické situaci, hraje to, abyste svým zákazníkům vždy poskytovali kvalitní služby. Vzhledem k tomu, že bereme tuto skutečnost velmi vážně, poskytujeme pomoc ve všech oblastech s ohledem na zajištění kvality a orientaci na zákazníky, včetně těch flotilových.

Související články

eCat online: Náhradní díly nyní v 360° zobrazení
eCat online: Náhradní díly nyní v 360° zobrazení

Bosch eCat online je k dispozici zdarma a bez omezení. Katalog náhradních dílů Bosch lze používat intuitivně a bez předchozích odborných znalostí. Nyní je zobrazeno více podrobností o produktech ve formátu 360°. Intuitivní a rychlé: vyhledávání automobilových náhradních dílů Katalog náhradních dílů Bosch je cíleně směrován pro potřeby autoservisů. Identifikovaná vozidla a díly mohou být […]

Antialergické kabinové filtry Bosch FILTER+
Antialergické kabinové filtry Bosch FILTER+

Chcete volně dýchat? Pohodlí a bezpečnost při řízení vozidla jde ruku v ruce!! Bosch kabinové filtry Vám poskytují maximální pohodlí během jízdy a zároveň mají vliv na to, zda dojedete vždy v bezpečí. • Ochrana proti zápachu a příjemný vzduch ve voze – filtr zachycuje pyly a jemný prach, páchnoucí a škodlivé plyny (ozon, smog, […]

Co je vlastně Denoxtronic
Co je vlastně Denoxtronic

Na ekologické výzvy odpovídá společnost Bosch ekonomicky životaschopnými řešeními: Dávkovací systém močoviny Denoxtronic a katalyzátor oxidů dusíku (SCR = Selektivní Katalytický Redukcionista) snižují emise oxidů dusíku u vozidel se vznětovými motory až o 95%. Tímto opatřením se opět může měnit základní konstrukce motoru ve směru k optimální spotřebě. Denoxtronic zajišťuje přesné dávkování redukčního činidla AdBlue […]

Magazín Formule Bosch 05/2016
Magazín Formule Bosch 05/2016

Právě vyšlo nové vydání magazínu Formule Bosch a Formule Speciál – emise 06/2016.

Nové výkonné baterie Bosch pro jednostopá vozidla
Nové výkonné baterie Bosch pro jednostopá vozidla

Lithium-iontová baterie Bosch M Li-ion pro jednostopá vozidla získala na veletrhu Automechanika 2016 ocenění za inovaci v kategorii díly a komponenty. Tuto cenu získávají inovativní a ambiciózní produkty. Díky inovativní lithium-iontové technologii se nové M Li-ion baterie vyznačují výrazně vyšší odolností proti hlubokému cyklu vybíjení než běžné olověné baterie. Kromě toho má baterie asi o […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!