Hella na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu

2. září 2016, 10:51

Hlavní světovou událost automobilového aftermarketu a největší světový veletrh automobilových komponentů Automechanika každoročně navštíví tisíce lidí z celého světa. Minulý ročník veletrhu zaznamenal 138.000 návštěvníků ze 74 zemí a 4.660 vystavovatelů.

Letos se koná veletrh Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 13. – 17.9. 2016.

HELLA zde bude prezentovat své novinky v moderním, impozantním veletržním stánku o rozloze 1.000 m2, kde představí nejnovější produkty a inovace svého rostoucího portfolia, včetně sortimentu garážové techniky a vybavení Hella Gutmann Solutions.


Navštivte stánek HELLA ve Frankfurtu – hala 3, stánek D91, garážové vybavení Hella Gutmann Solutions v hale 9, stánek A88.

Související články

Světlomety Hella – Matrix LED system
Světlomety Hella – Matrix LED system

Hella vyvinula světlomety, kde elektronicky řízený systém Matrix LED umožňuje řidičům jezdit s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom oslňovali řidiče ostatních vozidel. Na video o nových inteligentních světlometech se můžete podívat na stránkách firmy Hella ZDE. Další video níže:  

Aplikace „Compressor“ společnosti Behr Hella Service s novými funkcemi
Aplikace „Compressor“ společnosti Behr Hella Service s novými funkcemi

Aktualizace pro rok 2016 umožňuje zobrazit údaje o množství náplně pro zemědělské stroje a přináší nové informační materiály. Aplikace Compressor představuje výkonnou pomůcku pro autoservisy, která umožňuje zobrazit informace o množství náplně chladiva a kompresorového oleje. V rámci aktualizace jsme výrazně rozšířili paletu funkcí této bezplatné aplikace. Nová verze aplikace obsahuje nejen informace o množství náplně z oblasti osobních a […]

Společnost HELLA CZ představila novinky Behr Hella Service v oblasti thermo-managementu
Společnost HELLA CZ představila novinky Behr Hella Service v oblasti thermo-managementu

Ve druhém čtvrtletí 2016 zahrnula společnost Behr Hella Service do sortimentu 128 nových položek.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!