Díky pracovníkům týmu Ferodo® Brakes mají autoservisy každou opravu nebo výměnu brzd plně

1. října 2010, 0:00

Spolu s vyspělou technikou pro originální výbavu nyní firma Ferodo svým zákazníkům nabízí také technické informační materiály pro optimální instalaci brzd.

Tým pracovníků společnosti Ferodo, která je jednou ze značek společnosti Federal-Mogul (NASDAQ: FDML) a specializuje se na brzdy, chce autoservisům i opravářům umožnit, aby měli každou opravu brzd “pod kontrolou.” Pro zdůraznění této snahy byl také vytvořen nový slogan „Máte vše pod kontrolou ™”.

Společnost Federal-Mogul provedla rozsáhlý průzkum měnících se potřeb autoopraven a samostatných opravářů. Jeho výsledky ukazují, že zákazníci sice silně preferují vysokou technickou úroveň a kvalitu výrobků Ferodo, ale kromě toho mají i další požadavky.
“V souvislosti s rostoucí složitostí brzdových systémů narážejí pracovníci autoopraven na stále komplexnější problémy v oblasti oprav a diagnostiky,” říká Silvano Veglia, ředitel divize brzdových komponentů společnosti Federal-Mogul pro Evropu, Střední východ a Afriku. "Jako vedoucí světová firma v oblasti brzdové techniky si uvědomujeme, že musíme vycházet vstříc potřebám svých zákazníků a zajistit ty nejlepší komponenty brzd pro každý model. A činíme také všechny kroky k tomu, abychom těmto potřebám trhu vyhověli.”

Jako základ nové iniciativy na pomoc zákazníkům nechal tým pracovníků společnosti Federal-Mogul nezávislou organizací zpracovat průzkum výkonnostních parametrů brzdových destiček Ferodo a jejich srovnání s produkty několika konkurenčních značek. Výsledky tohoto průzkumu, při němž byly sledovány různé parametry, jako vzdálenost pro zastavení, pocit řidiče při sešlápnutí pedálu brzdy a hlučnost brzdění, byly zveřejněny, aby se všichni odborníci v této oblasti mohli seznámit s významnými výhodami, které nabízejí výrobky Ferodo pro každý typ a model vozidla.

Kromě výkonnostních parametrů zaměřil tým pracovníků Federal-Mogul svoji pozornost také na problémy při provádění diagnostiky a oprav, se kterými se střetávají automechanici v servisních dílnách, a vytvořil nový soubor ilustrovaných technických materiálů, příruček a dalších pomůcek, které mají za cíl minimalizovat počet opakovaných návštěv zákazníků servisních dílen, požadujících opravu brzd.

“A právě to dnes servisní pracovníci a opraváři požadují: chtějí mít možnost získat přesné a aktuální informace, které by jim pomohly správně diagnostikovat a opravit každou závadu brzd,” říká Hayley Elwen, brand manager brzdových komponentů pro Evropu, Střední východ a Afriku. “Zaměřili jsme pracovní úsilí a čas našich týmů pro technickou podporu autoopraven I zákazníků na vypracování užitečných materiálů a dokumentace pro diagnostiku a opravy a jiných pomůcek, které by pracovníkům v autoservisech pomohly provádět větší počet kvalitních oprav brzd každý den.”

Mezi těmito novými materiály týkajícími se brzd a Feroda najdeme série listů obsahujících podrobné technické informace o různých důležitých problémech v oblasti výkonu brzdy. Uživatelé v nich také najdou údaje o hlučnosti při brzdění, snížení brzdného účinku, tabulkové přehledy závad brzdových destiček a kotoučů, jejich příčin a způsobů odstranění s ilustrovanými návody pro instalaci brzd, určené pro mnoho nejběžnějších modelů vozidel.

Společnost Federal-Mogul pro autoopraváře také zřídí speciální webovou adresu – www.myferodo.com – která bude sloužit jako snadno dostupný zdroj informací pro snadnější provádění oprav brzdové soustavy. Zde bude možno získat mnoho užitečných technických popisů, včetně postupů při provádění oprav, návodů a jiných materiálů ke stažení, a tyto informace využít v každodenní autoopravárenské praxi.

V rámci uvedení této iniciativy společnost připravila balíčky ControlKit, obsahující mnoho atraktivních a obsažných informačních materiálů pro obchodníky, technické údaje a tiskoviny pro uživatele, které mají sloužit pro navázání obchodních vztahů a pomoci majitelům vozidel lépe pochopit hlavní kvality a výhody prvotřídních brzdových destiček a dalších souvisejících výrobků.

Chcete-li získat další informace o rozšiřující se nabídce výrobků Ferodo a technických informačních materiálů, obraťte se prosím na svého dodavatele brzdových komponentů Ferodo nebo na zástupce společnosti Federal-Mogul. Informace o používání výrobků lze získat v elektronickém katalogu na www.fmecat.eu.

 

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!