Nový olej DIVINOL pro ´Francouze´

25. října 2010, 0:00

Řada vysoce kvalitních motorových olejů značky DIVINOL, které na český a slovenský aftermarketový trh přináší APM Automotive s.r.o., se neustále rozrůstá a to především o různé speciální oleje. Vloni na podzim byl takovým produktem olej Multilight FO2 SAE 5W-30 speciálně pro moderní motory Ford, letošní novinka je určená především pro francouzské vozy Peugeot a Citroën.

DIVINOL SYNTHOLIGHT C2 SAE 5W-30 je speciální syntetický motorový olej pro moderní benzínové a naftové motory především z produkce koncernu PSA, u nichž je nutno použít olej v souladu s normou ACEA C2. Tento kvalitní motorový olej zajišťuje rychlé promazání zvláště ve fázi startu a chodu zahřátého motoru a je přitom vhodný i pro motory poháněné plynem (LPG/CNG). Zvláštní složení „Fuel Economy“ navíc zaručuje také úsporu pohonných hmot. Olej SYNTHOLIGHT C2 odpovídá výkonnostním požadavkům výrobců Peugeot, Citroën, Honda, Toyota či Fiat.

APM Automotive zároveň přináší i nový nástroj k vyhledávání maziv Divinol v elektronickém katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz. Strom tohoto sortimentu (Náplně/Oleje/Divinol) je nově mnohem přehlednější. Stačí zvolit druh maziva, popřípadě viskozitu a po kliknutí se rozbalí nabídka olejů spolu s cenami, skladovou informací, cenou i technickým listem.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!