Menu

Zábava

Instruktážní videa versus realita

Na síti koluje mnoho instruktážních videí, tzv DIY (do it yourself – udělej to sám) s postupem pro danou branži. Bez ohledu na typ problému existuje jedna vlastnost, která je spojuje – je to jednoduchost.

Pandemické bezpečnostní kolo

V souladu s doporučeními hygieniků je doporučená vzdálenost od jiné osoby 2 metry. Tu je obtížné udržet v omezeném prostoru, například v servisu. Je však možný tento skvělý způsob.

Pozitivní stránka koronaviru?

Prožíváme horší časy a epidemie koronaviru nás ohrožuje čím dál tím více. Může mít i pozitivní stránku? Pokud to vezmeme s humorem, tak jak to my Češi a Slováci umíme, proč ne.

První autonomní vůz byl vytvořen před více než 50 lety

V září 1968 byl poprvé na zkušební dráze Lüneburger Heide použit automobil bez řidiče. Byl řízen 100% elektronicky a byl použit pro testování pneumatik.

Jak to vypadá, když se ruší Autosalon Ženeva?

Zrušení ženevského Autosalonu přišlo na svět pár dní před konáním akce. To znamená, že téměř všechny stánky byly hotové a chystaly se už jen poslední úpravy. Co všechno bylo možné vidět a jak to naopak vypadá teď?

Výfuková koncovka … z lepenky, aneb udělej si sám

Jak si vyrobit vlastní výfukovou koncovku Remus, Ulter nebo Supersprint pomocí lepenky a lepicí pásky? Pokyny naleznete níže ?

ACI Olina: „Ledvinky“ (1. díl)

Olina žije. A navíc to setsakramentsky umí. Přesvědčte se sami, že nejen s auty, ale také s osazenstvem dílny dělá Olina doslova divy. A to se teprve rozjíždí…

Když ti praskne pružina, ale máš kousek dřeva a vázací pásky…

Co dělat, když na tvém BMW praskne pružina zavěšení? Teoreticky můžete zavolat odtahový vůz a odtáhnout auto do servisu. Ale pak o vás nebude psát na internetu.

Co dělal Kazma v Auto Kelly?

Znáte to video, kde ještěrkář zboří celý sklad? To je Kazma v pořadu „Kazma v práci“ a tentokrát jako prodavač a skladník u Auto Kelly.

Komiksová Olina nastupuje

Firma ACI pro vás přichystala seriál, ve kterém ožila komiksová postava Olina.❤️ Máte se na co těšit. Takže „Nástup!“

Zábavné informace a momenty