Zábava

Zábavné informace a momenty

Precizní model boxeru od Subaru Impreza

Subaru i Porsche jsou známé svou láskou k motorům. První výrobce se specializuje na čtyřválcové motory typu boxer. Věrný fanoušek Subaru sestavil model motoru pro WRX STI z dílů vytištěných na 3D tiskárně.

Magický lak nedává smysl

Na první pohled to vypadá fantasticky. Auto potažené speciálním lakem okamžitě změní barvu a grafiku, když jej polijete vodou. Voda však musí být dostatečně teplá.

Sterilní montáž motoru V6

Sledovat, jak mechanik Nissanu sestaví V6, je podivně uspokojivé. Mnozí z nás by mohli závidět téměř sterilní pracovní podmínky továrního mechanika Nissanu.

Auto z betonu a polystyrénu

Všichni víme, jak obtížné je koupit ojetý vůz, aby byl nehavarovaný a neprolezlý rzí. Tyto videa jsou příkladem toho, proč by měli být zákazníci při nákupu ojetého vozu velmi opatrní, protože na tyto případy oprav lze také narazit.

Oprava rámu bez rámu

Ruští klempíři bez rovnacího rámu si poradili i bez něj. Stačí strom.

Polonez jako monster truck

Co když do našeho domu vede cesta, která se často stává neprůchodnou? Mezi řešení tohoto problému patří vytvoření monster trucku. Polonez moster caro.

Zábavná reklama na rázový utahovák

Společnost Milwaukee, specializující se na výrobu elektrického nářadí, přišla se zajímavým nápadem jak propagovat svůj rázový utahovák.

Zajímavý způsob opravy promáčknutí

Karosářské práce jsou druhem umění. Stejně jako v umění i zde existují různé trendy: inovativní a tradiční. Toto video ukazuje relativně mladou technologii. Co si o ní myslíte?

Proč rozbíjet okýnko, když můžete vyříznout díru ve dveřích

V životě existuje mnoho nepříjemných překvapení. Jedním z nich jsou zabouchnuté klíče nebo nefunkční mechanismus dveří. Tento problém má různá řešení. Tento je efektivní, ale docela brutální.

Testování brzd v domácích podmínkách

Výrobci brzdových kotoučů a destiček podrobují své výrobky vražedným testům dříve, než je uvedou na trh. Autor tohoto videa se rozhodl pro vyzkoušení v domácích podmínkách.