Menu

Zábava

Zápis do Guinnessovy knihy rekordů – driftování v rychlosti přesahující 200 km/h

Bartosz Ostalowski, jediný profesionální sportovní řidič na světě, který řídí auto nohama, se zapsal do historie vytvořením světového rekordu. Úspěšný pokus o driftování nejvyšší možnou rychlostí se uskutečnil koncem září na letištní ploše v Pile. Nyní komise pro Guinnessovu knihu rekordů oficiálně potvrdila platnost tohoto úspěchu.

Implantát do ruky místo klasického klíče od auta? Majitel vozu Tesla to zrealizoval

Vývoj technologií dnes umožňuje realizovat stále více inovativních řešení. Nyní se podíváme na miniaturu klíče, kterou můžete implantovat pod kůži.

Které modely aut se nejčastěji objevují v počítačových hrách?

Počítačové hry jsou velmi oblíbenou formou zábavy. Dnes je těžké určit, po kterém žánru hráči sahají nejčastěji, ale hry týkající se aut se stále těší velké oblibě. Které značky a modely jsou v nich nejoblíbenější? Pojďme to zjistit!

Důmyslná metoda na klíček zablokovaný ve spínací skříňce [Video]

Co dělat, když klíčkem v zapalování nelze otočit a nastartovat motor? Můžete se rozhodnout pro výměnu spínací skříňky, která samozřejmě něco stojí nebo zkusit tuto riskantní a kontroverzní metodu.

4 fáze spalovacího motoru skrz sklo

Převážná většina automobilů, které míří do servisů, jsou poháněna čtyřtaktními motory. Pravděpodobně každý, kdo čte náš portál, ví, jak takový motor funguje. Ale viděl to někdo z vás na vlastní oči?

Neobvyklá nehoda v servisu

Tento mechanik nebude mít na svůj pracovní den příjemné vzpomínky. Stačila chvíle nepozornosti a obvyklý rozhovor s kolegou skončil bolestně…

Proč jsou autonomní automobily hybridní?

Všechna auta používaná jako testovací platformy pro automatické systémy řízení jsou hybridní nebo elektrická auta. Je to otázka ekologie, nebo možná prestiž nebo vlastní reklama? Ukazuje se, že odpověď je mnohem jednodušší.

Nový způsob oprav promáčknutí

Kreativita lidí zabývajících se automobily nezná hranic. Jak opravit promáčknutí? Pomocí přísavky.

Precizní model boxeru od Subaru Impreza

Subaru i Porsche jsou známé svou láskou k motorům. První výrobce se specializuje na čtyřválcové motory typu boxer. Věrný fanoušek Subaru sestavil model motoru pro WRX STI z dílů vytištěných na 3D tiskárně.

Magický lak nedává smysl

Na první pohled to vypadá fantasticky. Auto potažené speciálním lakem okamžitě změní barvu a grafiku, když jej polijete vodou. Voda však musí být dostatečně teplá.

Zábavné informace a momenty