Krátká analýza: Jak často se mění pracovní pozice ve firmách českého aftermarketu

8. května 2012, 0:00

Jak je to s pracovními pozicemi ve firmách českého aftermarketu? Jak často se mění pozice, firma? Přecházejí zaměstnanci z jedné firmy do druhé, nebo jsou ve firmě dlouhé roky? Výsledky naleznete v následujících řádcích.

Na naše otázky převážně odpovídali obchodní zástupci, kteří jsou zaměstnáni u distributora nebo velkoobchodu.

Pracovní pozice v současné firmě je převážně první. Celkový počet zaměstnání byl tři, v rámci firem aftermarketu převážně první zaměstnání.

Pracovní místo bylo zvoleno na doporučení. Nejdelší pracovní poměr ve firmě aftermarketu byl delší než 5 let a celkově byl ve firmách aftermarketu 5 až 10 let.

Nejčastější odpovědí na situaci, že obchodní zástupce přejde ke konkurenci, byla: „Je to pochopitelné, když si ho konkurence váží více“.

Všem, kteří uvedli při odpovědích svou emailovou adresu, do konce týdně zašleme výsledky této krátké analýzy přehledně zpracované ve formě pdf.

Pokud máte přístup do placené sekce našeho portálu, zde si můžete prohlédnout a stáhnout celou analýzu – ZDE.

 

Související články

Analýza: Distribuční síť prodeje náhradních dílů pro osobní vozidla v České republice 2013/12
Analýza: Distribuční síť prodeje náhradních dílů pro osobní vozidla v České republice 2013/12

Analýza představuje strukturu distribuce náhradních dílů pro osobní automobily v České republice. Analýza obsahuje informace o počtu poboček distributorů v jednotlivých krajích a okresech, počty servisů, obyvatel a automobilů na jednotlivé pobočky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!