DIAGNOSTIC CON 2013 – Setkání a konference diagnostiků je za dveřmi

13. prosince 2012, 0:00

V pondělí 11.2.2013 ve Vzdělávací centru Na Karmeli v Mladé Boleslavi již třetí ročník setkání diagnostiků Diagnostic Con 2013.

V reakci na Vaše připomínky v anketě z posledního ročníku, bude 3. Diagnostic CON zaměřen více na praxi a nové metody zjišťování závad a nalezení konkrétního místa příčiny (lokalizace závady). Vzhledem k četnosti objevujících se závad u konkrétních systémů, se pro Vás připravují témata v dopoledním bloku s názvem „Technologie a technika v praxi“, která by Vám měla přinést tipy k oslovení zákazníků a rozšíření Vašeho byznysu na další obchodní aktivity.

Předběžný program:

Dopolední blok: Technologie a technika v praxi

• Zanášení filtrů pevných částic – Jaké jsou hlavní příčiny a jak filtry efektivně čistit.
Zanášení DPF je vždy důsledkem příčiny špatného fungování motoru. Aby skončil současný trend jejich odstraňování, chceme účastníkům předat informace o:
– nejčastějších příčinách závad, které zanášení způsobují
– rychlém způsobu odhalení odstraněného filtru pevných částic
– rozdílech ve fungování jednotlivých emisních systémů s DPF
– fázích zanášení DPF a možnostech jejich regenerace

• Dekarbonizace sacího traktu u zážehových motorů s přímým vstřikováním.
Motory s přímým vstřikem paliva přicházejí do středních let a objevuje se jejich citlivost na úsady v sacím traktu. Přísady do palivové nádrže zde nepomáhají, protože přímo vstřikované zážehové motory pracují s tzv. „suchými“ sacími ventily. V úzké spolupráci s firmou LIQUI MOLY proto pracujeme na jednoduchém a rychlém řešení za pomocí chemie.

• Jak je to s přestavbami na levnější palivo E85 s podílem 85% Ethanolu.
Je skutečně provoz na „Ethanol“ levnější a ekologičtější? Jaké má vedlejší projevy a s jakými vedlejšími náklady či jevy by měl uživatel reálně počítat? Jak vypadá jeho legislativní podpora v České Republice, a je vůbec jeho přestavbou bez typové nebo individuální homologace vše v pořádku?

• Vliv paliv na předchozí témata, současná úroveň jejich kvality a snaha o řešení ze strany státu.
O současné kvalitě všech paliv na českém trhu a řešení problémů ze strany státu.

Odpolední blok: Logická diagnostika

• Nejzajímavější diagnostické případy z praxe za poslední rok.
Nejzajímavější případy z praxe vedoucího lektora teoretických a praktických školení FCD.eu. Tím, že pan Jiří Hampl řeší spousty diagnostických případů na všech možných značkách vozidel, které se k němu jako k poslední instanci sjíždějí z dalekého okolí, nabral za léta praxe s odhalováním závad mnoho zkušeností, o které se s Vámi v jeho velmi naučných příspěvcích podělí.

• Simulace, triky a efektivní a jednoduché zásady měření v elektrických instalacích.
Jsme zemí, kde je v provozu spousty vozidel opravovaných po haváriích. Načaté svazky elektrické instalace mohou připravit diagnostikům doslova peklo při hledání závad prodřením izolace a náhodným zkratováním libovolných vedení na těch nejnepřístupnějších místech. Jak bezpečně zjistit kde se vada nachází?

Podvečerní blok: Zesílení podpory FCD.eu v roce 2013

• Změny na portálů FCD.eu a vize pro příští rok
Pro všechny diagnostiky, opraváře a emisní techniky provozujeme portál FCD.eu. Dle zpětné vazby, kterou jsme získali od uživatelů, plánujeme brzy následující změny, které Vám chceme odprezentovat a slyšet na ně Váš názor:

Odměňovací systém mezi uživateli – Největším bohatstvím portálu FCD.eu jsou ti registrovaní uživatelé, kteří přináší know how do společné databáze a radí ostatním. Abychom odměnili jejich aktivitu, spouštíme sofistikovaný odměňovací systém, který jim umožní pracovat s online portálem zdarma a dokonce si s ním i získat zajímavý progresivní profit.

Obchodní podpora uživatelů – Čím dál častěji se na nás obrací nespokojení majitelé vozidel, kteří po špatných zkušenostech shánějí kvalitní opravnu. Abychom nemuseli jejich požadavky zprostředkovávat osobně a poskytli řešení i pro další majitele, plánujeme spuštění portálu Zdravé-auto.eu, které by mělo majiteli vozidla přinést mnoho důležitých informací a také kontakt na kvalitní opravnu v jejich regionu.

Interaktivní video školení – Na osobní účast na školení nemáme mnohdy čas a absence v servisu bývá občas velkým problémem. Z toho důvodu pracujeme na interaktivních online školeních s formou videotutoriálů, které budete moci shlédnout tehdy, až budete mít čas.

• Novinky ve školeních FCD.eu
O jaká nová témata jsme aktualizovali školení? Máte-li zájem se některých školení zúčastnit, přinese Vám tato prezentace informace o jejich obsahu s možností dotazu na lektory FCD.

Vizitkový večírek
Vizitkový večírek spolu s přestávkami je ideální možností navázat velmi užitečné kontakty. Pro tato mimořádná setkání budou všichni registrovaní čtenáři FCD.eu označeni jmenovkami přesně dle přezdívky, nebo jména či názvu firmy tak, jak jsou během celého roku vidět při jejich aktivitách na portálu FCD.eu!

Poznámka: Pokud se naskytne příležitost uvést prezentaci na kvalitativně vyšší úrovni a bude zároveň podstatně zajímavější a aktuálnější, vyhrazujeme právo na její zařazení do programu na úkor prezentace ohlášené popř. z technických či jiných důvodů ohrožené.

Přesný harmonogram bude zveřejněn začátkem r.2013. Pakliže se přihlásíte, pošleme Vám jej emailem ihned po jeho stanovení spolu s příjezdovou mapkou a možnými místy pro parkování. Předpokládaný čas začátku a konce je 8.- 20.hod. Jednotlivé prezentace budou probíhat od 9.-17.hod.

Neváhejte a přihlaste se již nyní, počet účastníků je omezen na 300 osob. Abychom Vás za brzké přihlášení odměnili, můžete získat následující slevu na vstupném:

ZÁKLADNÍ CENA: 2 500 Kč / osoba
Při přihlášení do 31. prosince 40% SLEVA = 1 500 Kč/os.
Při přihlášení do 31. ledna 20% SLEVA = 2 000 Kč/os.

V ceně je zahrnuto celodenní občerstvení vč. teplých obědů. Přihlášení je do doby zaplacení poplatku nezávazné. Po obdržení přihlášky Vás budeme kontaktovat a bud Vám doručena proformafaktura. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Máte dotaz?
Kontaktujte Barboru Matouškovou – barbora.matouskova@ihr-tech.cz ; +420 774 477 445
“Diagnostic Con” je produktem FCD s.r.o. – všechna práva vyhrazena (www.fcd.eu).

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!