Novinka v sortimentu APM: Díly elektrické soustavy HÜCO

16. listopadu 2009, 0:00

Od zapalovacích cívek, kabelů či modulů přes benzínové pumpy a různá relé až po držáky uhlíků, regulátory a další díly generátorů a elektrických soustav v automobilech. To vše už třicet let s úspěchem vyrábí německá společnost HÜCO, jejíž díly elektrické soustavy počátkem listopadu rozšířily sortiment autodílů APM Automotive s.r.o.

Nabídku náhradních dílů tohoto tradičního dodavatele tak rozšířily součástky originální kvality, které využívá i řada automobilek už v prvovýrobě. Vysokou kvalitů dílů elektrické soustavy HÜCO přitom výrobce deklaruje jedinečnou pětiletou zárukou na všechny své produkty.

HÜCO má v nabídce celkem 1346 položek dílů elektrické soustavy na osobní i užitkové vozy různých značek a APM Automotive už během listopadu bude nabízet veškeré náhradní díly tohoto dodavatele, přičemž bude rychle rozšiřovat i jeho skladové zásoby. Kompletní sortiment firmy HÜCO je prezentován čtveřicí papírových katalogů: Elektrické díly motoru (obj.č. APM 6651101), Relé (6651102), Díly generátoru (6651103) a Zapalovací kabely (6651104). Výrobky lze nalézt také v elektronickém vyhledávacím katalogu APMCat+ či na on-line katalogu výrobce (http://www.hueco.com)

Hlavní sídlo firmy s 30letou tradicí je v německém Espelkampu. Své výrobky HÜCO dodává z poloviny do prvovýroby světoznámých automobilek a také úzce dodavatelsky spolupracuje s renomovanými výrobci elektrických dílů pro aftermarket (např. HELLA, DELPHI, MAGNETTI MARELLI…) Díky používání nejmodernějších výrobních technologií se značka HÜCO prezentuje originální kvalitou a dlouhou životností svých výrobků, což nově deklaruje také poskytováním nezvykle dlouhé 5leté záruky na všechny výrobky. Prodlouženou záruku, kterou Hüco nabízí jako jediný dodavatel na aftermarketovém trhu, prezentuje i speciální logo. Hüco je samozřejmě držitelem certifikátů ISO 9001/2000 a ISO/TS 16949/2002.

Více na www.apm.cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 30. května 2018, 23:53 0 -1

Keců tři prdele, ale jak a kde něco si koupit na to jsem nepřišel.
ACH jÓ.
HONZA

Odpověď

redakce, 31. května 2018, 7:40 0 0

Tady je rada jednoduchá. Je to zpráva firmy APM o jejich novince v sortimentu. Takže lze zakoupit v síti firmy APM. Na nejblížší pobočce.

Odpověď