TROST-SCHAU 21. až 22. dubna 2012

3. dubna 2012, 0:00

V dubnu proběhne ve Stuttgartu největší evropský veletrh pro autoservisy, za účasti dodavatelů náhradních dílů, dílenského vybavení, diagnostiky, spotřebního materiálu nebo provozních kapalin i produktů zaměřených na jednotlivé specifické segmenty „aftermarketu“. 

Stejně jako v loňském roce se očekává účast téměř 20.000 návštěvníků z řad zákazníků TROST ze všech 8 zemí, kde firma působí. Tomu odpovídá početné zastoupení více než stovky nejvýznamnějších výrobců náhradních dílů, chemie, diagnostických zařízení, dílenského nářadí a vybavení. Všichni vystavovatelé předvádějí své novinky formou atraktivní show. Zároveň je pro účastníky připraveno pohoštění a další doprovodný program.

Zájemci o účast na této „Super Show“ ve Stuttgartu kontaktujte co nejdříve své prodejní poradce, počet vstupenek je limitován.

Více na www.trost.com.

 

Související články

MORE SPEED, MORE POWER na TROST-SHOW 2014
MORE SPEED, MORE POWER na TROST-SHOW 2014

„Vyšší rychlost a větší sílu“ nabízí v tomto roce společnost TROST návštěvníkům TROST-SHOW 2014 ve Stuttgartu ve dnech 17. – 18. května 2014. Na více než 26.000 m2 výstavní plochy najdete atraktivní nabídky, nejnovější vybavení autoservisů včetně nejnovější diagnostiky, náhradní díly a nářadí, jakož i služby pro moderní autoservisy od více než 250 vystavovatelů. Motto […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!