Stahlgruber veletrh Norimberk 2013

6. prosince 2013, 7:08

Tak jako každý rok je druhý listopadový týden na výstavišti v německém Norimberku vyhrazen veletrhu společnosti Stahlgruber a jejích dodavatelů. A tak jako každý rok se výstavy v roli hostitelů zúčastňují i společnosti Autocora a Autobenex, nejen z České, ale i Slovenské republiky. V sobotu 9. listopadu měli zákazníci těchto společností jedinečnou možnost si s českou podporou prohléhnout nejen dodavatele autodílů, ale také garážové techniky a nářadí.

Cestou do výstavní haly zákazníky kromě stánku s uvítacím drinkem ihned navnadili vystavené BMW na podívanou, která bude ve 4 dlouhých uličkách plných vystavovatelů. Ruční nářadí Hazet-u, Klann-u, SW-Stahlu, Vigoru, Kunzru, laserové geometrie Koch i dlouholetý výrobce 3D geometrií John Bean, zvedáky nejen od Nussbam-u a Consul-u, kteří stále patří mezi klasické německé výrobce, ale také již levnější řada zvedáků Euroline. Rozlehlý stánek již tradičně měla společnost RemaTipTop a její prezentace pneuservisních strojů, myček kol a samozřejmě opravných materiálů. Ve spoustě dalších stánků mohli zákazníci nalézt dodavatele brzdových stolic, i dalšího vybavení každé dílny.

Protože výstava ale není pouze o této technice, jsou k vidění také dodavatelé kosmetiky, svíček, brzd, olejů a dalších autodílů, jejichž seznam by byl více než dvě stránky dlouhý.  Jelikož únava se projeví na každém, lze načerpat nové síly v občerstvovací zóně, kde na nás čeká již káva, bagety, klasický řízek a samozřejmě i výtečné pivo. Po nezbytném odpočinku a posilnění se zákazníci mohli vyfotit  s hosteskami z kalendáře WERKSTATTKultur pro rok 2014.

Dospělí návštěvníci si také mohli odnést hodnotné dárky v soutěžích o nejrychleji složené výfukové potrubí, výměnu destiček na čas a jiných, pro mladší účastníky byly k dispozici simulátory formule 1 a pro ty ještě mladší připraven akční dětský koutek. Nesmíme ani zapomenout na ženy, které mohly využít relaxační wellnes zónu mimo mumraj hlavní výstavní plochy.

Související články

Veletrh Stahlgruber v Norimberku 2012
Veletrh Stahlgruber v Norimberku 2012

Ve dnech 10. a 11. listopadu 2012 se v německém Norimberku uskutečnil další ročník tradičního veletrhu pořádaného společností Stahlgruber. Na ploše přes 10 000 m² se představilo hned několik desítek vystavovatelů. Akce se zúčastnilo také 100 zákazníků společností Autobenex a Autocora. Zákazníci, kteří přijeli z České republiky buď speciálně vypravenými autobusy, nebo i vlastní dopravou, […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!