Novinka v nabídce firmy Hart – Sortiment filtrů Hengst

7. února 2014, 12:31

Firma Hart rozšířila sortiment o filtry značky Hengst.

Firma HENGST byla založena r. 1958 v Münsteru a řadí se mezi světové výrobce filtrů a filtračních systémů.  Firma má klasické výhody rodinné firmy. Krátká doba při rozhodování, dlouhodobá politika firmy a rychlé reakce na potřebu trhu. Nejvíce cenné je pro firmu Hengst dlouhodobá vzájemná důvěra s klienty. Nejnovější technologie a vysoké standardy garantují výrobu produktů té nejvyšší kvality a dokonalé užitné hodnoty.

HENGST se může pochlubit vlastnictvím certifikátů kvality a ochrany životního prostředí – TS 16949, ISO 9001 a ISO 14001.

NÁHRADNÍ DÍLY V KVALITĚ OE
Filtry, které byly dodány jako vybavení pro prvomontáž jsou tak použity pro trh s náhradními díly. Silné nasazení nad dodávkami do továrem způsobuje, že nabídka náhradních dílů je optimálně přizpůsobená do mnoha typů motorů. Filtry, které jsou použity v prvomontáži zaručují nejlepší výsledky motoru a jeho životnosti.

Produktový katalog – ZDE

Související články

Servisní vozíky Hart
Servisní vozíky Hart

Firma Hart rozšířila sortiment servisního vybavení o modré servisní vozíky HART. V případě dalších dotazů prosíme o kontakt na nejbližší pobočku firmy HART, nebo s obchodními zástupci.

Novinky u firmy Hart
Novinky u firmy Hart

Další novinky u firmy Hart – sady ramen Hart, vodní čerpadla Metelli a brzdové sady KIT SUPER PRO.  

Prodloužení záruky na zboží HART
Prodloužení záruky na zboží HART

Firma Hart od 7.4.2014 zavádí prodlouženou záruku 24 měsíců na veškerý sortiment značky HART. Tato změna se týká veškerého zboží pod značkou HART, které bude nakoupeno po výše uvedeném datu.  

Novinka v nabídce firmy Hart – Automobilové pojistky
Novinka v nabídce firmy Hart – Automobilové pojistky

Firma Hart rozšířila sortiment o automobilové pojistky. Pro stáhnutí souboru klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte "Uložit odkaz jako …".

Hart: Novinka v sortimentu – oleje Dynamax
Hart: Novinka v sortimentu – oleje Dynamax

Firma Hart rozšířila sortiment o oleje Dynamax. Pro zvětšení klikněte na obrázek nebo pro stažení klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte "Uložit odkaz jako …".

Novinka v nabídce firmy Hart – Sortiment chemie značky Hart
Novinka v nabídce firmy Hart – Sortiment chemie značky Hart

Firma Hart rozšířila sortiment o produkty autochemie pod značkou Hart – prostředek na čištění čalounění, kapalina pro mytí oken a prostředek na odstranění hmyzu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!