Celá pravda o olejích Kraft Automotive (sponzorovaný článek)

25. listopadu 2014, 18:37

Značka Kraft Automotive má ve své nabídce nejen vysoce kvalitní náhradní díly pro evropské vozy, ale také různé druhy maziv. Dosavadní úspěch na trhu je výsledkem vynikající kvality výrobků v kombinaci s atraktivní cenovou hladinou. Motorové a převodové oleje značky Kraft Automotive mají potřebné certifikáty a technické parametry nezřídka vyšší než parametry značkových olejů.

Motorové oleje Kraft Automotive
Motorové oleje Kraft Automotive jsou určeny především pro osobní automobily a lehká užitková vozidla. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních báz olejů dodávané největšími světovými výrobci. Za sterilních podmínek v profesionální továrně v západní Evropě, jsou tyto oleje podrobeny pečlivému procesu kontroly kvality z hlediska čistoty a vlastností.

Každé balení má zvláštní výrobní číslo a datum použitelnosti, což garantuje možnost sledování postupu řízení kvality. Technologické aktualizace, které provádí výrobce, zaručují, že oleje Kraft Automotive jsou přizpůsobeny potřebám nejnovějších vozidel na trhu.

Aktuální nabídka motorových olejů čítá: Synthetic 5W40 DPF, Synthetic 5W40, Synthetic 5W30 DPF, Semisynthetic 10W40, Multigrade 15W40.

Automobilové motorové oleje Kraft si již získaly široký okruh zákazníků. Zákazníky si získaly mimo jiné vysokou kvalitou potvrzenou výrobci automobilů, širokou škálou specifikací a komplexní nabídku, počínaje od maloobjemového balení až po balení v sudech.

Převodovkové oleje DSG Kraft Automotive
Nejvyšší kvalitu převodovkových oleju Kraft zaručuje západoevropský původ a dále normy a specifikace, které je řadí do skupiny prémiových produktů.

Vlajkovou lodí nové řady olejů Kraft Automotive je DSG Fluid – velmi moderní syntetický olej určený pro převodovky s dvouspojkovým systémem, který se používá v evropských vozidlech takových výrobců jako VAG (převodovky DSG), Mercedes-Benz, BMW, Volvo a vozy skupiny PSA. Použití velmi moderních složek, spolu se speciálními modifikátory tření předchází poruchám převodovky v průběhu dlouhých intervalů výměny oleje. Výrobek si zachovává dokonalou tekutost při extremních teplotách práce převodovky.

Nové syntetické oleje jsou k dispozici v balení 1l a 5l.

Všechny zájemce o distribuci produktů značky Kraft Automotive, prosíme o kontakt na e-mailovou adresu: sales@kraft-automotive.pl.
 

Související články

Filtry Kraft Automotive – plíce vozu (sponzorovaný článek)
Filtry Kraft Automotive – plíce vozu (sponzorovaný článek)

Nabídka Kraft Automotive v této kategorii zahrnuje olejové, vzduchové, palivové a kabinové filtry. Pro správnou funkci spalovacího motoru je nutná dokonalá filtrace. Za tímto účelem je třeba použít vhodné filtry. Filtry značky Kraft jsou neustále vystaveny přísné kontrole jakosti, což znamená, že se kvalita neliší od kvality výrobků pro OE. Přísné kontroly potvrzují vysokou kvalitu […]

Brzdové díly Kraft Automotive – účinné brzdění (sponzorovaný článek)
Brzdové díly Kraft Automotive – účinné brzdění (sponzorovaný článek)

Mezi systémy, které mají vliv na bezpečnost jízdy, zaujímá brzdový systém nejdůležitější místo. Z tohoto důvoduje je u značky Kraft Automotive kladen zvláštní důraz na kvalitu těchto produktů. Brzdy značky Kraft Automotive splňují evropské normy kvality potvrzené certifikátem ECE R-90, který umožňuje prodej destiček a brzdových čelistí v EU. Výrobce vlastní certifikát ISO 9001 (Systém […]

Kraft Automotive – každý díl je důležitý! (sponzorovaný článek)
Kraft Automotive – každý díl je důležitý! (sponzorovaný článek)

Pro nás je nejdůležitější péče o účastníky provozu a bezpečnost během jízdy. Proto se od samého počátku, tedy od roku 2004, snažíme, aby se výrobky značky Kraft Automotive vyznačovaly vysokou kvalitou a bezpečností za všech podmínek. Diverzifikace dílů nám umožňuje vybrat si takové výrobce, kteří mají příslušné certifikáty kvality pro své výrobky a zajišťují stálou […]

Díly zavěšení Kraft Automotive (sponzorovaný článek)
Díly zavěšení Kraft Automotive (sponzorovaný článek)

Nabídka Kraft Automotive komplexně pokrývá požadavky na sortiment součástí zavěšení, nábojů a ložisek pro většinu vozidel pohybujících se po evropských komunikacích. V nabídce se nacházejí díly jak pro vozidla starší, tak pro vozidla na trhu teprve debutující. Kompletní nabídka zahrnuje přes 4.000 produktů. Sortiment zavěšení můžeme rozdělit na zavěšení tvrdá (čepy ramen, ramena, sady ramen […]

Tlumiče a pružiny Kraft Automotive – komfortní jízda (sponzorovaný článek)
Tlumiče a pružiny Kraft Automotive – komfortní jízda (sponzorovaný článek)

Komplexní nabídka tlumičů značky Kraft Automotive představuje veškerý sortiment výrobků jako jsou tlumiče, upevnění tlumičů, sady manžet a dorazů či pružiny zavěšení. Výrobky značky Kraft Automotive zastoupené několika stovkami tlumičů včetně jejich upevnění si získávají příznivce na trhu už více než pět let, a to v řadách majitelů osobních i nákladních automobilů. Tlumiče vyrábějí firmy […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!