APM: Aktuální nabídka nemrznoucích kapalin VIP

1. září 2010, 0:00

Také v letošním roce připravila společnost APM Automotive coby významný dodavatel autodílů a příslušenství předsezonní nabídku nemrznoucí chladící kapaliny značky VIP.

Letošní nabídka obsahuje osvědčenou modrozelenou kapalinu VIP ANTIFREEZE C a dvě zajímavé novinky. Tou první je skutečnost, že růžová kapalina označovaná jako D (tzn. že splňuje normu 774D) má nově uvolnění taktéž pro normu 774F. Nyní tedy splňuje obě normy (D a F) a může tak nahradit i fialovou (lila) kapalinu Eurolub dodávanou v minulých letech. Proto je tato růžová ´nemrzka´ nově označovaná jako VIP ANTIFREEZE D (F).

Úplnou novinkou v sortimentu APM Automotive je růžovočervená chladící kapalina s označením G12++. Tento nejnovější typ chladící kapaliny na bázi etylenglykolu má vyšší obsah inhibitorů koroze s prodlouženou životností, čímž zajišťuje nejen ochranu před mrazem, ale také před korozí oceli, litiny, mosazi, mědi či hliníku. Zároveň zabraňuje usazování vodního kamene v chladicím systému, zvyšuje bod varu chladící náplně a nepoškozuje pryžové spoje a těsnění. Kapalina VIP ANTIFREEZED G12++ je shodná s originální kapalinou G12 a určená pro benzinové i naftové motory a především pak pro nejnovější motory VW z hliníkových slitin (specifikace: VW TL 774/G).

Všechny uvedené chladící kapaliny jsou nabízeny v různých baleních, přičemž samozřejmě platí, že při nákupu většího balení ´nemrzky´ je přepočtená cena za jeden litr menší. Nabídku kapalin navíc opět doplňují i dva praktičtí pomocníci pro práci s ´nemrzkou´, tedy oblíbený optický měřič hustoty (refraktometr) a také sada pro snadné nasátí kapaliny do chladícího systému.

Leták ke stažení.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!