Nově více jak 2.000 produktů MEYLE skladem

, 1. srpna 2016, 8:52

Firma J+M autodíly od 15.8. rozšiřuje skladovou zásobu sortimentu MEYLE jak na centrálním skladě, tak na provozovnách o více než 2.000 položek.

Rozšířila se skladová zásoba sortimentu MEYLE jak na centrálním skladě, tak na provozovnách. Mezi naskladněným sortimentem naleznete brzdové kotouče i destičky, čepy ramen i řízení, kompletní sortiment filtrů, silentbloky, ložiska kol, čidla, snímače, hadice, cívky, klouby kol, brzdové bubny, axiální táhla řízení, náboje kol, palivová čerpadla, příslušenství pružin i tlumičů, tyčky stabilizátoru a mnoho jiného. 

Více na jmautodily.cz

Související články

Produkty MASTER-SPORT v nabídce firmy J+M AUTODÍLY
Produkty MASTER-SPORT v nabídce firmy J+M AUTODÍLY

Firma J+M autodíly nabízí veškerý sortiment firmy MASTER-SPORT. Prohlédněte si produkty MASTER-SPORT ze všech stran. 360° videa jsou nyní přístupná v e-shopu firmy J+M autodíly. Nově naleznete v sortimentu nářadí MASTER-SPORT by YATO. Tento sortiment můžete po celý rok nakupovat za oblíbené "mastříky". Vyzkoušejte nové magnetické olejové filtry MASTER-SPORT. Chrání motor před šponami 24/7. Více […]

Novinka v sortimentu firmy J+M autodíly
Novinka v sortimentu firmy J+M autodíly

Firma J+M autodíly nově do svého sortimentu zařadila programovatelné senzory sledování tlaku v pneumatikách. Více na jmautodily.cz.

Naskladnění startérů a alternátorů Attex
Naskladnění startérů a alternátorů Attex

Firma J+M autodíly naskladnila startéry a alternátory Attex. Řada ATTEX člení celky do čtyř kvalitativních skupin ATTEX, ATTEX PRO, ATTEX OE a ATTEX R. ATTEX •  Základní řada •  Cenově výhodné •  Nové celky druhovýrobců (aftermarket) •  Prověření dodavatelé •  2 letá záruka ATTEX PRO •  Vyšší řada (prémiová řada) •  Nové celky druhovýrobců (aftermarket) […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!