Mio rozšiřuje svou politiku aktualizací map na další modely

25. září 2009, 0:00

Inovativní výrobce navigací, společnost Mio Technology v rámci uživatelské podpory poskytuje nejnovější mapové podklady majitelům převážné většiny přenosných navigačních zařízení Mio, od modelu C510 až po nejnovější Moov S.

S příchodem modelové řady Mio Moov nastoupilo Mio cestu uživatelsky vstřícné aktualizační politiky a u letošních novinek, modelů řady Moov M, S a V, již garantuje několik aktualizací mapových podkladů. Do 30 dnů od aktivace navigace má navíc u řad S a V uživatel nárok na poslední dostupnou mapu vydanou společností Mio pro svá zařízení. Do jednoho roku od aktivace nového zařízení Mio garantuje minimálně další dvě aktualizace mapových podkladů. Tyto balíčky s nejnovějšími mapovými daty jsou zcela bezplatné, což není na trhu obvyklé, a uživatel aktualizace provede jednoduše na svém počítači prostřednictvím programu MioMore Desktop2. Navigace Mio Moov a Moov M mohou jejich uživatelé aktualizovat podobně jednoduchou cestou. Stažení a instalace aktualizací je podmíněno pouze registrací do Mio Advantage klubu na webových stránkách advantage.mio.com.

Ani předchozí modelové řady však nejsou odkázány na stárnoucí mapové podklady. Majitelé navigací série Cx20 mohli na jaře tohoto roku získat bezplatnou aktualizaci mapových podkladů i softwaru svých navigací na verzi MioMap 2008. Ti, kteří této příležitosti nevyužili mají možnost si aktualizaci na SD kartě zakoupit prostřednictvím internetového obchodu Mio na adrese cz.mio-store.com. Stejným způsobem mohou nové mapové podklady a software do svých zařízení získat i majitelé starších modelů C510 a C710.

„Mio si uvědomuje, že mapové podklady jsou jednou z důležitých součástí navigačního zařízení. Proto děláme vše pro to, aby aktuální mapové podklady měli ve svých navigacích nejen zákazníci budoucí, ale i stávající vlastníci starších přístrojů. Proces to pro nás není jednoduchý, ale snažíme se všem uživatelům vyjít vstříc a zajistit dlouhou životnost jejich navigací i po stránce mapových podkladů neustále se měnící silniční sítě,“ říká Tomáš Kudweis, Sales and Marketing Manager pro Českou republiku.

Mio Technology Corporation — informace
Společnost Mio Technology vyvíjí a prodává produkty, které svým uživatelům umožňují využít poslední novinky v mobilních službách. Společnost byla založena v květnu 2002 a nyní působí na Tchaj-wanu, v Číně, Evropě, Severní Americe, Austrálii, Japonsku a Jižní Koreji. Mio Technology celosvětově zaměstnává více jak 1200 lidí a své produkty prodává ve více jak 47 zemích. Mio Technology je momentálně jedničkou na trhu s GPS v regionu střední a východní Evropy*. Celosvětově obsazuje třetí příčku.

Mio předpovídá, že mobilní život a mobilní obchod bude v budoucnu základem každodenního života. Produkty, zahrnující autonavigace, osobní navigace a navigační PDA systémy, byly vyvinuty se zaměřením na potřeby zákazníků. Slogan značky Mio, „Explore More“, tedy „Objevte více“, vychází ze snahy zlepšit cesty, kterými lidé vnímají svět, a dát uživatelům vědět, že ho mohou objevovat jednoduše a svobodně.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 22. prosince 2019, 14:02 0 0

Firma Mio mi sdělila při nákupu výr. China navigace Mio Spirit 6970 LM, v.č. FGW5BM00289, že mám zajištěnou doživotní aktualizaci map podmíněnou životnosti přístroje. Nyní se snažím dostat tisíce klikáním na internetu k tomu abych mohl akt. mapy, ale všude mi je nabízena koupě nového přístroje.
Asi po této zkušenosti bych navigaci Mio nebral i.z.d.
Roman Snášel

Odpověď