Inovovaná bruska Mirka DEROS

21. listopadu 2016, 15:27

Elektrická bruska Mirka Deros je používána mnoha odborníky po celém světě a v roce 2012 získala ocenění iF Design Award a Red Dot Design Award. Tehdy se Mirka stala první společností, která v ergonomické brusce Mirka DEROS představila novou technologii bezkartáčkového motoru. Jde o nejlehčí elektrickou vibrační brusku na trhu.

Mirka Deros nyní přichází s chytrými funkcemi. Má integrovaný snímač vibrací a Bluetooth. Možnost naistalovat si ve svém mobilu aplikaci myMirka. Díky aplikaci máte nově možnost sledovat hladiny vibrací vaší Mirka Deros v reálném čase. Díky tomu pak můžete udělat opatření, která mají pozitivní vliv na vaše zdraví.

Odborníci z oboru broušení uznávají, že dlouhodobé vystavení se vibracím může být škodlivé a způsobovat zdravotní potíže, které ovlivňují tisíce továrních dělníků.

To je důvod, proč má Mirka Deros mnohem menší úroveň vibrací, než ostatní brusky na trhu. Díky této nové inteligentní funkci pro měření vibrací, je broušení jednodušší, než kdy jindy. myMirka vám ukazuje reálné hodnoty v reálném čase a jde o velmi jednoduchý způsob, jak mít přehled o denních dávkách vibrací.

Související články

Novinka Mirka: Akumulátorové brusky
Novinka Mirka: Akumulátorové brusky

Mirka rozšiřuje svůj sortiment elektrického nářadí zavedením první malé, bezkartáčové aku brusky určené na spot repairové opravy. Stejně jako u ostatního Mirka nářadí, je ergonomie a design prioritou, aby bylo zajištěno, že lehké nářadí lze pohodlně používat pro dlouhou dobu bez únavy. Tyto silné aku brusky umožňují dlouhou pracovní dobu, protože baterie vydrží při průmyslovém […]

Mirka přináší univerzální kyblík pro praní lešticích aplikátorů
Mirka přináší univerzální kyblík pro praní lešticích aplikátorů

Společnost Servind přináší právě v těchto dnech na český a slovenský trh nový univerzální kyblík pro praní lešticích aplikátorů. Oproti předchozí generaci, která byla určena výhradně pro praní lešticích beránků, je nový kyblík možno použít i na praní molitanových aplikátorů. Lepšího vysušení a šetrnosti k lešticím aplikátorům je dosaženo zcela novou konstrukcí plastové mřížky. V kyblíku, […]

Myčka pistolí HR 1400
Myčka pistolí HR 1400

Firma Servind představuje novou myčku pistolí HR 1400. Jedná se o kompaktní ruční myčku pistolí, určenou na průběžné mytí od vodou ředitelných barev, kterou lze díky splnění normy ATEX pro zóny 1 a 2 umístit přímo v lakovací kabině, nebo na míchárně apod.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!