Selemix – novinky v sortimentu průmyslových laků

20. prosince 2016, 18:01

Firma Auto Fit, spol. s r.o. přináší novinky v sortimentu průmyslových laků značky Selemix – nové čiré laky, 2.100.0015 matný a 2.100.009 lesklý. Jde o vysoce kvalitní 2K akryl-polyuretanové laky navržené pro dosažení různých stupňů lesku finálního povrchu, a to od velmi matného až po velmi lesklý.

Laky lze aplikovat přímo na Selemix DTM 7-53X bez nutnosti předešlého broušení po vysušení DTM v kabině nebo volném vysušení na vzduchu přes noc. V případě zaprášení nebo kontaminace povrchu DTM je nutné jej důkladně odmastit a očistit pomocí vhodného čističe.

Lesklý čirý lak 2.100.0090 poskytuje vysokou odolnost proti poškrábání, stálost v povětrnosti a vysokou úroveň lesku. Matný lak 2.100.0015 je rovněž vysoce odolný proti poškrábání a stálý v povětrnosti. Oba laky se mohou navzájem mísit pro dosažení různých úrovní lesku/matu.

Více informací na www.autofit.cz nebo www.facebook.com/www.autofit.cz

Související články

Revoluční technologie DAISY WHEEL poprvé v České republice
Revoluční technologie DAISY WHEEL poprvé v České republice

Společnost Auto Fit, spol. s r.o. představuje jako první v České republice technologii, která se brzy stane velkým pomocníkem většiny autolakoven – plně automatizované míchací zařízení DAISY WHEEL pro míchání autolaků Aquabase® Plus značky NEXA AUTOCOLOR®.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!