Nový revoluční čirý lak Standocryl VOC Xtreme Clear (+video)

, 28. dubna 2014, 10:51

Během několika týdnů představí společnost Servind, výhradní dovozce lakovacích materiálů Standox do České a Slovenské republiky, zcela nový revoluční čirý lak Standocryl VOC Xtreme Clear K9580.

Touto novinkou nabývá aplikace čirých laků zcela nového rozměru. Zcela nová inovativní technologie pro výrobu pryskyřic od koncernu Axalta přináší neuvěřitelně rychle schnoucí čirý lak, díky kterému lakovny při sušení ušetří spoustu času a energie. Pokrokový čirý lak je na vzduchu suchý za necelou hodinu a při sušení v sušicím boxu je suchý již po neuvěřitelných 5 minutách.

To navíc doplňuje excelentním rozlivem a výsledným leskem. Nanášení čirého laku probíhá dnes tolik vyžadovaným jedním krokem. Tato rychlá a úsporná aplikace je možná díky nízké viskozitě. Čirý lak se po nástřiku z pistole ihned skvěle rozlévá. V kombinaci s ředidlem Smart Blend Plus též splňuje nejnáročnější požadavky na opravy do rozstřiku.

Nyní budou moci lakovny, které hledají úspory energie, chtějí dosahovat optimální produktivity, vyžadují perfektní finální vzhled a fandí posledním dostupným technologiím, pracovat s vysokou efektivitou a zároveň se skvělým finálním vzhledem bez kompromisů.
Samotná příprava čirého laku před aplikací je velice snadná. Stačí vybrat jedno ze dvou speciálních tužidel Standox Xtreme. Tužidlo Standox VOC Xtreme Hardener se používá pro nucené sušení v sušicí kabině nebo ho lze použít pro sušení na vzduchu, pokud je relativní vlhkost vzduchu pod úrovní 40%. Standox VOC Xtreme Hardener Air se používá pro sušení na vzduchu.

Nový čirý lak Standocryl VOC Xtreme Clear K9580 lze nanášet na všechny systémy Standox basislaků včetně vodou ředitelných po přitužení 5% tužidla.

Demonstrační video:

Související články

Servind: Renovace světlometů
Servind: Renovace světlometů

S přicházejícím jarem a startem motoristické sezóny přichází společnost Servind se sadou pro renovaci světlometů. Čelní světlomety jsou při každodenním provozu extrémně namáhány. Po několika letech jsou na nich zřetelně znatelné škrábance, mechanická poškození od odletujících kamínků a celkově stárnou, což se projevuje zmatněním či tzv. mlhovým efektem. To má vliv nejenom na estetický aspekt, […]

Standox podporuje Václava Pecha v Mezinárodním mistrovství ČR v rallye 2014
Standox podporuje Václava Pecha v Mezinárodním mistrovství ČR v rallye 2014

Společnost Servind, která je výhradním dovozcem a distributorem lakovacích materiálů Standox v České a Slovenské republice, se stala partnerem EuroOil – invelt teamu pro rok 2014 v Mezinárodním mistrovství ČR v rallye, jehož posádka ve složení Václav Pech jun., Petr Uhel patří dlouhodobě k absolutní špičce českého rallye sportu. Co vedlo ke spojení loga Standox […]

Prototyp AeroMobil 3.0 lakován lakovacím systémem Standoblue od Standoxu
Prototyp AeroMobil 3.0 lakován lakovacím systémem Standoblue od Standoxu

AeroMobil je nádherným funkčním prototypem létajícího vozu, který se v několika málo sekundách může změnit z automobilu v letadlo. AeroMobil dokonale využívá stávající vybudované infrastruktury pro automobily a letadla a otevírá tak nové možnosti k takzvanému „door-to-door“ cestování. Jako auto se vejde na jakékoliv standardní parkovací místo, jezdí na běžný benzín a může být používán […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!