Patentovaná technologie Metal Blaster System od značky HAMACH

11. dubna 2016, 7:12

Společnost Servind je hlavním dovozcem a distributorem produktů skupiny EMM-Automotive do České a Slovenské republiky. Do portfolia holandské společnosti spadají i v našich lakovnách a servisech dobře známé značky Colad, Ronin Tools a Hamach. Poslední zmiňovaná značka Hamach právě v těchto dnech představuje novou patentovanou technologii MBX®, která byla vyvinuta speciálně pro použití v autoopravárenství.

Využití kartáčové brusky najdeme nejenom při karosářských opravách osobních i nákladních vozidel, ale i při stavbě lodí a jachet, výstavbě nádrží nebo při strojírenské výrobě. Je možné ji využít všude, kde musí být odstraněny svrchní vrstvy až na kov nebo u svárů. Je vynikající při odstraňování starých laků a barev na hranách a výčnělcích, odstraňování tmelů a usazenin na litině, stejně tak i pro čištění svárů. To vše bez poškození kovového povrchu a s minimální úrovní vibrací.

Je vyráběna ve třech různých provedeních. Pneumatická pro velké zatížení, elektrická a standartní pneumatická. Díky nové patentované technologii se autolakovny a karosárny mohou těšit na nové kvalitní nářadí.

Související články

Polarshine® 5: Nová lešticí pasta Mirka pro odstraňování hologramů
Polarshine® 5: Nová lešticí pasta Mirka pro odstraňování hologramů

Společnost Servind, který je výhradním dovozcem finského výrobce brusiva, leštění a nářadí Mirka, přináší se začátkem jara novinku do oblíbené řady produktů leštění Polarshine. Polarshine® 5 je nejnovějším členem rodiny lešticích a brusných past Mirka na vodní bázi. Nový vlastní produkt byl vyvinut za účelem dosažení maximálního vysokého lesku všech odstínů barev a laků. Tato […]

Nový regenerátor ředidel od značky HAMACH
Nový regenerátor ředidel od značky HAMACH

Společnost Servind je výhradním distributorem produktů skupiny EMM do České a Slovenské republiky. Do portfolia nizozemské společnosti spadají i v našich lakovnách a servisech dobře známé značky Colad, Ronin Tools a Hamach. Značka Hamach právě v těchto dnech představuje novou verzi regenerátoru ředidel se zvýšenou životností. Jedná se o inovovanou verzi populárního modelu URS 600, […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!