Novinka u Nexa Autocolor – Nový bezchromátový tenkovrstvý reaktivní základ

17. října 2016, 16:29

Značka NEXA AUTOCOLOR® představuje svou novinku, bezchromátový tenkovrstvý reaktivní základ P565-9868. Základ P565-9868 optimalizuje proces opravy a představuje efektivní a uživatelsky přátelskou volbu. Přináší zvýšenou produktivitu a zároveň zajišťuje vysokou kvalitu opravy.

P565-9868 je reaktivní základ, který byl speciálně vyvinut tak, aby poskytoval zvýšeni efektivity procesu a vyšší uživatelský komfort. Vylepšená aplikace a rychlé odvětrávání spolu s podstatně delší dobou zpracovatelnosti (5dní) v plném rozsahu optimalizuje proces opravy.

Může být použit na všech běžných substrátech (ocel, hliník, galvanizované kovové povrchy) a pod všechny 2K základy Nexa Autocolor. Také může být použit na celou škálu tmelů Nexa Autocolor.

Nařízení legislativy EU v roce 2007 ukončilo používání reaktivních základů obsahujících chromáty a tyto produkty, které vynikaly snadnou aplikací, rychlostí a dlouhou dobou zpracovatelnosti, nyní na trhu chybí. P565-9868 reflektuje zájem o procení rychlost a poskytuje produkt, který je stejně uživatelsky přátelský, jako staré chromátové reaktivní základy.

P565-9868 je k dispozici se dvěma aktivátory, díky kterým je možné vždy zvolit vhodný proces pro všechny typy oprav. Rychlé procesní časy se nejlépe dosahují při použití aktivátoru P275-9069, který byl uveden na trh současně s P565-9868, Pokud je to nutné, je možné použít aktivátor P275-9080, který nabízí pomalejší alternativu.

Více se o produktu dočtete ZDE.

Související články

Novinka u Nexa Autocolor – P190-8000 – Nejrychlejší bezbarvý lak
Novinka u Nexa Autocolor – P190-8000 – Nejrychlejší bezbarvý lak

Značka NEXA AUTOCOLOR® představuje nátěr Express Plus Clearcoat, P190-8000, nejpokročilejší bezbarvý lak se zaručenou dobou schnutí za pouhých 5 minut při teplotě 60°C při opravách jakéhokoli rozsahu. Vzhledem k tomu je lak P190-8000 nejrychlejším bezbarvým lakem na trhu, se špičkovými vlastnostmi, hloubkou a zrcadlovým konečným vzhledem. Touto rychlostí a vlastnostmi reaguje značka Nexa Autocolor na […]

Novinka u Nexa Autocolor – Základ Eco+
Novinka u Nexa Autocolor – Základ Eco+

Nexa Autocolor představuje základ Eco+, novinku z řady produktů navržených pro podporu ochrany životního prostředí, který zároveň poskytuje vysokou kvalitu a vynikající vlastnosti. Základ Eco+ jako první na světě v opravárenství obsahuje unikátní surovinu – vysoce kvalitní vločky z PET plastu, které jsou vyrobeny z recyklovaných plastových nápojových lahví a potravinových obalů, jejichž rozklad by na skládkách trval stovky let. Základ […]

Novinka u Nexa Autocolor – 2K Aerosols
Novinka u Nexa Autocolor – 2K Aerosols

P190-9050 2K Clearcoat, P565-9030 2K Epoxy Primer a P565-9020 2K Chromate Free Wash Etch Primer jsou nové 2K Aerosoly vyvinuty značkou NEXA AUTOCOLOR. Je to kompletní sortiment aerosolů, které jsou kombinací snadné aplikace s rychlým procesem a vynikajícím výsledkem. NEXA AUTOCOLOR se zaměřuje na inovace ke zlepšení kvality lakování, produktivity a zvýšení ziskovosti. Příchodem těchto […]

Nexa Autocolor – Nová vylepšená formulace samonivelačního základu
Nexa Autocolor – Nová vylepšená formulace samonivelačního základu

Značka NEXA AUTOCOLOR® představuje vylepšený samonivelační základ. Samonivelační základ pomáhá zlepšit efektivitu a ziskovost lakovny prostřednictvím zvýšení kapacity vytížených lakovacích kabin. Samonivelační základ nabízí výraznou úsporu procesních časů ve srovnání s konvečními brousitelnými plniči, ale i konvenčním systémem plničů mokrý do mokrého. Odstíny spektrální šedé těchto základů zajišťují ideální kryvost báze nebo vrchního barevného laku […]

Novinka u Autolaky JANOUŠEK
Novinka u Autolaky JANOUŠEK

Firma Autolaky JANOUŠEK rozšířila sortiment o produkty známé firmy 4CR, která je jedním z předních systémových dodavatelů v oblasti potřeb pro lakýrníka.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!