Menu

Novinky

Nová pneumatika Firestone Vanhawk 2

Firestone má pochopení pro majitele i řidiče lehkých užitkových vozů, kteří musí být připraveni na plnění nejrůznějších úkolů, při nichž absolvují krátké jízdy s častým zastavováním, překonávání delších vzdáleností, doručování zásilek v popojíždějící dopravě a neustálé manévrování v každodenním provozu.

Novinky v sortimentu Nissens 2/2017

Firma Nissens rozšiřuje nabídku o další reference.

Valeo Hydro Connect nově u Stahlgruberu

Společnost Stahlgruber zařadila do svého portfolia novou řadu bezramínkových stěračů Valeo Hydro Connect. 

Novinka v doplňování kapaliny do ostřikovačů

Pozitivní vliv na životní prostředí, moderní design, jednoduchá instalace či snadná obsluha jsou základními přednostmi inovativního řešení EcoTank, které by se mohlo stát standardem doplňování kapaliny do ostřikovačů pro čerpací stanice. 

Kolokvium o budoucnosti automobilového průmyslu v České republice

Sdružení automobilového průmyslu – AutoSAP připravilo jednání profesních odborníků se členy vlády ČR o budoucnosti tuzemského automobilového průmyslu. Hlavními tématy bude příprava Česka na nástup takových výzev, jakými jsou e-mobilita, digitalizace, konektivita či autonomní řízení.

ATR: Pečlivě vybíráme nové partnery, protože nám záleží na stávajících

Čeká evropský trh amerikanizace? Jsou nákupní skupiny pouze bonusem pro distributory? Co je momentálně největší výzvou pro aftermarket? O těchto tématech a mnoha dalších věcech hovoříme s Rolandem Dilmetzem, předsedou skupiny ATR, pod kterou u nás patří dceřiné společnosti akcionářů ATR: Auto Kelly, Elit, Stahlgruber, Inter Cars a APM.

Interaction slaví výročí

Interaction s.r.o., výhradní distributor lakovacích materiálů Spies Hecker, slaví v tomto roce 25. výročí působení na českém trhu.

Bezpečně na pracovišti

V České republice došlo v minulém roce k více než 27.000 pracovním úrazům. Používání osobních ochranných pracovních prostředků může přispět k zabránění pracovním úrazům, popř. ke snížení nebezpečí zranění.

LIQUI MOLY – nové www stránky

Na nových  stránkách LIQUI MOLY se čtenář dozví veškeré informace o produktech, novinkách, marketingu a v neposlední řadě zde nalezne olejového průvodce.

Dramatické zlepšení automobilových světlometů od dob Fordu T

Názorný pokus Fordu ukazuje, jak dramaticky se od dob Modelu T zlepšily automobilové světlomety.

Novinky z trhu aftermarketu