Nová pneumatika Potenza S001 v provedení „run-flat“

20. dubna 2012, 0:00

Nová pneumatika Bridgestone Potenza S001 RFT poskytuje vynikající jízdní výkony pneumatiky Bridgestone Potenza S001 v kombinaci se zvýšenou úrovní bezpečnosti díky technologii Bridgestone Run-Flat, jejíž nejnovější generace nyní nabízí jízdní komfort srovnatelný s běžnými pneumatikami.

Nové technologie omezující tvorbu tepla zlepšují komfort
Vyšší úrovně komfortu bylo dosaženo vývojem inovativních technologií omezujících tvorbu tepla a použitých nyní v konstrukci pneumatiky Bridgestone Potenza S001 RFT. Díky těmto technologiím mohli inženýři společnosti Bridgestone snížit vertikální tuhost bočnic pneumatiky run-flat.

 

První opatření spočívá ve využití pokrokového polymeru NanoPro-TechTM, který zlepšuje odolnost omezováním tvorby tepla vznikajícího v důsledku vnitřního tření během rotace pneumatiky, zejména při jízdě s poškozenou pneumatikou bez vzduchu.

Druhé jedinečné řešení je postaveno na inovativní technologii Bridgestone Cooling Fin, která využívá turbulencí v proudění vzduchu vytvářených malými výčnělky na povrchu pneumatiky k ochlazování bočnic. Tyto technologie nejsou používány zároveň u všech rozměrů pneumatik. Jejich využití závisí na profilovém číslu pneumatiky a preferencích jednotlivých automobilových výrobců.

Pneumatika Bridgestone Potenza S001 představená v roce 2010 je vlajkovou lodí v nabídce vysocevýkonných sportovních pneumatik navržených s cílem poskytovat nejvýkonnějším sportovním vozům na světě vynikající ovladatelnost s extrémně rychlými reakcemi při dobré spotřebě paliva.

Nová pneumatika Bridgestone Potenza S001 RFT nyní kombinuje tento sportovní charakter s vysokou úrovní bezpečnosti a komfortu.

Na trhu náhradní spotřeby jsou k dispozici první čtyři rozměry s profilovými čísly 40 až 55.


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!