Bridgestone dodává pneumatiky pro Volkswagen up!

6. srpna 2012, 0:00

Pneumatiky Bridgestone Ecopia EP25 s nízkým valivým odporem se montují jako standardní výbava nového městského vozu Volkswagen up!.

Volkswagen představil vůz segmentu A s názvem up! na Frankfurtském autosalonu v září 2011. V listopadu 2011 zahájil Bridgestone dodávky pneumatik Ecopia EP25 v rozměrech 165/70 R 14 81T a 175/65 R 14 82T pro modely up!, prodávané v zemích EU a ve zbývajících částech světa.

Verze up! blue motion bude vybavena pneumatikami s rozměrem 175/65 R 14 82T. „Pneumatiky Ecopia EP25 jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly nové generaci městských vozů hospodárnější provoz. Bridgestone je hrdý, že si největší evropský výrobce automobilů vybral pro model up! pneumatiku EP25,“ říká Edwin Van der Stad, ředitel prodeje obchodní jednotky osobních pneumatik společnosti Bridgestone Europe.

Stejné rozměry pneumatik Ecopia EP25 se budou standardně montovat také na nové modely Škoda Citigo postavené na globální platformě vozů up!.

Konstrukce pneumatik Ecopia EP25 zahrnuje patentovanou technologii směsi Bridgestone, která snižuje valivý odpor, což vede k nižší spotřebě paliva bez kompromisů z hlediska ostatních provozních vlastností, jako je například bezpečnost na mokru.

Bridgestone vyvinul rozsáhlou řadu pneumatik Ecopia pro osobní i užitkové vozy. O vynikajících vlastnostech pneumatik Ecopia je přesvědčen stále větší okruh automobilových výrobců, kteří je proto zařazují do originální výbavy svých vozů.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!