6 nových pneumatik, které využívají stejnou strategii: MICHELIN Total Performance

29. dubna 2013, 11:12

V prvním čtvrtletí roku 2013 Michelin představuje na mezinárodních trzích najednou 6 různých nových pneumatik.

Je jedno, zda se jedná o silné sportovní motocykly, malé nebo středně velké městské motocykly, motocykly určené na závodní okruh, silniční nebo off-roadové motocykly či sportovní roadstery, protože všechna tato vozidla bez ohledu na to, kde na světě se na nich jezdí, je možné vybavit nejnovější generací pneumatik MICHELIN:

– MICHELIN Power SuperSport pro sportovní motocykly používané na silnicích nebo na závodních okruzích.
– MICHELIN Pilot Power 3 pro sportovní silnice a sportovní motocykly používané především na silnicích.
– MICHELIN Anakee 3 pro velké trail biky používané převážně na silnicích.
– MICHELIN Anakee Wild pro vtrail biky používané on- i off-road.
– MICHELIN Pilot Street Radial pro malé a středně velké motocykly pro každodenní použití.
– MICHELIN Pilot Street pro malé užitkové motorky.

I když má každá z těchto 6 pneumatik své specifické určení, mají i přesto jednu věc společnou – byly navrženy tak, aby podaly maximální vyvážený výkon.

Celá třída motocyklových pneumatik Michelin tak byla obnovena během dvou let.

6 čísel pro lepší poznání pneumatik MICHELIN

1

Všude na světě skupina používá jednu a tu samou značku pro všechny pneumatiky určené pro jednostopá motorová vozidla. Všechny pneumatiky skupiny pro všechny motocykly a skútry bez ohledu na to, zda se jedná o silné sportovní motocykly používané výhradně na závodních okruzích, motocykly do jakéhokoliv terénu nebo o malé motorky o obsahu 50 kubických centimetrů, mají značku MICHELIN. Bez pohledu na podnebí, motocykl nebo typ použití, pneumatiky Michelin vždy uspokojí očekávání řidičů. Skupina bere v úvahu různé rozpočtové možnosti uživatelů svých pneumatik a nabízí široké portfolio výrobků, do kterého patří pneumatiky nejnovější generace i starší modely, při jejichž výrobě byly rovněž využity pokrokové technologie.

2

Celá třída pneumatik MICHELIN pro silniční motocykly je mladší než dva roky.

5

Ve snaze reagovat na požadavky z různých částí světa definoval Michelin 5 hlavních typů použití, které jsou spojovány s 5 různými typy povrchů. Jsou to pneumatiky pro závodní okruhy, na silnici, pro městské ulice, do lehčích terénů a pro off-roadové použití.

6

Michelin uvádí v roce 2013 zároveň na trh 6 nových pneumatik pro sportovní modely, roadsterdy, trail biky a malé motocykly.

6

V průběhu let vyvinul Michelin 6 průlomových technologií, které lze při výrobě různě kombinovat v závislosti na potřebách uživatele, a které jsou všechny využity při výrobě pneumatik uváděných na trh v roce 2013.

18

Tyto nové výrobky vykryjí až 18 druhů různých jednostopých motorových vozidel. To znamená, že pokryjí téměř všechny existující kategorie, od okruhových motocyklů, hypersportovních modelů, výletních motocyklů, roadster, upravovaných modelů a cruiserů, malých a středních městských motocyklů, trailových a motokrosových biků, vytrvalostních motocyklů, rekreačních trailových biků a motorek pro rallye až po velké, městské, či retro skútry a skútry s obsahem 50 cc.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!