Continental rozjíždí evropskou roadshow

24. května 2010, 0:00

Continental zahájil svou RoadShow. V prezentačním kamionu budou představeny nové pneumatiky pro regionální a dálkový provoz.

Stejně jako v předchozích dvou letech bude i letos brázdit Evropu prezentační kamion divize pneumatik pro užitková vozidla společnosti Continental. Vyjela z Barcelony, v létě bude v Česku.

Cílem roadshow je prezentovat novou generaci pneumatik a služeb Conti360° Fleet Services. Doporučení začíná správným výběrem nové pneumatiky a končí až během dalšího života v podobě protektorované pneumatiky. Partnerem letošní RoadShow je zastoupení společnosti Scania v Hannoveru, které akci podpoří tím, že poskytne tahač návěsů SCANIA R 420.

Tour odstartovala 3. května v Barceloně a vede 18 evropskými zeměmi. Předtím než v říjnu 2010 skončí v jihovýchodní Evropě, zastaví se v Polsku, Německu, České republice a zemích Beneluxu. K vrcholům tour patří nové interaktivní elektronické pomůcky ContiTireFinder, ContiLifeCycle a nová pneumatika HD Hybrid. K dispozici je samozřejmě také aktualizovaný ContiCostCalculator, který objasňuje ekonomickou efektivnost spojenou s nákladními pneumatikami Continental.

Zdroj: Conti

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!