Bridgestone vystaví na Ženevském autosalonu své nejnovější inovace

26. února 2016, 14:04

Bridgestone přichází na Ženevský autosalon vyzbrojen bezpečnostními řešeními a inovacemi pro všechny typy řidičů a vozidel.

Expozici Bridgestone naleznete v hale 6, na stánku č. 6253.

Prvním z bezpečnostních řešení, která Bridgestone představí na letošním Ženevském autosalonu, je DriveGuard, nová pneumatika Bridgestone s rozšířenou mobilitou pro většinu vozů se systémem TPMS. Návštěvníci expozice Bridgestone na autosalonu v Ženevě budou mít příležitost zažít ve virtuální realitě, jak lze díky pneumatice Bridgestone DriveGuard pokračovat po jejím poškození bezpečně v jízdě i při nulovém tlaku.

Pneumatika Bridgestone DriveGuard je průlomem pro koncové uživatele z hlediska bezpečnosti a pocitu jistoty, protože dokáže odolat prakticky všem druhům poškození. Tuto pneumatiku lze používat u většiny vozů vybavených systémem TPMS. Navíc nenabízí žádné kompromisy z hlediska komfortu a může se pochlubit nejlepšími provozními vlastnostmi ve své třídě.

V neposlední řadě se jedná o ekologický produkt, protože eliminuje potřebu náhradního kola a je kompletně recyklovatelná v rámci stávajícího systému recyklace.

Bridgestone poprvé představí také novou pneumatiku Bridgestone DriveGuard Winter, která nabízí stejný pocit jistoty včetně vynikající přilnavosti na mokru a znamenité trakce na sněhu.

Bridgestone vystaví kromě mnoha dalších novinek rovněž svou vlajkovou loď v kategorii ultravysokovýkonných pneumatik. Potenza S001 se dodává exkluzivně pro prvovýbavu hybridního sportovního vozu BMW i8.

Premiéra pneumatiky Firestone Destination Winter

Bridgestone bude svou expozici sdílet se značkou Firestone, která se jako důležitý hráč ve středním cenovém segmentu vrací zpět do Evropy v rámci víceznačkové strategie společnosti Bridgestone.

Příchod značky Firestone je podpořen uvedením pneumatiky Destination Winter, která oslaví v Ženevě svou premiéru.

Pneumatika Destination HP si vybudovala výjimečnou pověst mezi řidiči středně velkých a malých vozů kategorie SUV. Destination Winter přenáší tyto výjimečné vlastnosti do zimního období a nabízí nejlepší ovladatelnost na sněhu v kombinaci s hodnocením B pro přilnavost na mokru na informačním štítku EU, které je nejlepší na trhu. Vystavena bude rovněž pneumatika Firestone Multiseason, inovativní řešení pro mírnější evropské zimy s náhlými a překvapivými příchody chladných období.

Expozici oživí Firestone Music Tour, inovativní program sponzorské podpory důležitých hudebních festivalů napříč Evropou, který návštěvníkům ukáže, jak Firestone oslovuje svou hlavní cílovou skupinu.

Související články

Pneumatiky Bridgestone ECOPIA a TURANZA jsou originální výbavou modelu Toyota Prius 2016
Pneumatiky Bridgestone ECOPIA a TURANZA jsou originální výbavou modelu Toyota Prius 2016

Pneumatiky Bridgestone ECOPIA a TURANZA jsou originální výbavou modelu Toyota Prius 2016. Pneumatiky Bridgestone ECOPIA mají nízký valivý odpor, který snižuje spotřebu paliva. Tyto pneumatiky byly poprvé zahrnuty do výbavy elektromobilů v roce 1991 a Bridgestone se nyní může pochlubit kompletní produktovou řadou pneumatik ECOPIA, která zahrnuje rozměry pro širokou škálu automobilů. Pneumatiky TURANZA se vyznačují […]

Bridgestone byl zvolen „Výrobcem pneumatik roku“
Bridgestone byl zvolen „Výrobcem pneumatik roku“

Nezávislá odborná porota ankety „Tire Technology International Awards for Innovation and Excellence“ zvolila Bridgestone „Výrobcem pneumatik roku“ Bridgestone byl oceněn za pozoruhodné globální investice do výzkumu a vývoje i za úspěchy v oblasti trvale udržitelné výroby. Nezávislá odborná porota zvolila Bridgestone „Výrobcem pneumatik roku“ („Tire Manufacturer of the Year“) v rámci ankety „Tire Technology International Awards for […]

Bridgestone hodlá ještě intenzivněji podporovat trvale udržitelnou produkci přírodního kaučuku
Bridgestone hodlá ještě intenzivněji podporovat trvale udržitelnou produkci přírodního kaučuku

Bridgestone Singapore PTE LTD. (singapurská dceřiná společnost společnosti Bridgestone) se jako zástupce globálního koncernu Bridgestone Group dobrovolně přihlásila k podpoře a dodržování celosvětových směrnic pro zodpovědné získávání přírodního kaučuku. Bridgestone Group se podepsáním své deklarace také zavazuje k aktivní účasti v pilotní fázi projektu SNR-i (Sustainable Natural Rubber initiative), zaměřeného na trvale udržitelné získávání přírodního […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!