Sava představuje novou výkonnou zimní pneumatiku speciálně navrženou pro moderní automobily SUV

24. září 2010, 0:00

Sava představuje pneumatiku Sava eskimo suv – novou vysoce výkonnou zimní pneumatiku speciálně navrženou pro moderní automobily SUV. Jak naznačuje symbol sněhové vločky na bočnici pneumatiky, jedná se o schválenou zimní pneumatiku.

 Pneumatika Sava eskimo suv nabízí vynikající ovladatelnost v náročných zimních podmínkách, obzvláště na zasněžených a zledovatělých vozovkách.

Nová pneumatika Sava eskimo suv se vyznačuje zimním dezénem s vysokou hustotou lamel a optimalizovanou podélnou a příčnou tuhostí běhounu – to vše garantuje její vynikající výkon na zledovatělých a zasněžených vozovkách. Plnosiliková běhounová směs zajišťuje výborný záběr na mokru, zatímco směrový dezén v maximální míře odvádí vodu a rozbředlý sníh.

Vynikající záběr na sněhu a ledu
Nová pneumatika Sava eskimo suv představuje optimalizovaný zimní směrový dezén: vysoká hustota lamel, které jsou vzájemně uzamykatelné, stejně jako vyvážená podélná a příčná tuhost běhounu zajišťují, že pneumatika poskytuje vynikající záběr jak na zledovatělých, tak na zasněžených vozovkách.

Skvělý záběr na mokru
Technologie plnosilikové běhounové směsi a optimalizovaný směrový dezén se širokými radiálními drážkami zaručují řidičům, kteří budou používat nové pneumatiky Sava eskimo suv, také vynikající záběr na mokru.

Výborný kilometrový proběh
Pneumatika Sava eskimo suv díky správně zvolené hloubce dezénu umožňuje výborný kilometrový proběh.

Nízká hladina hluku
Vylepšený tvar stopy dovoluje pneumatice Sava eskimo suv rovnoměrnou distribuci frekvenčních špiček, čímž zajišťuje nízkou hladinu hluku.

„Jsme velmi hrdí, že můžeme představit novou pneumatiku Sava eskimo suv, speciálně vyvinutou pro automobily SUV. Nová pneumatika Sava eskimo suv nabízí skvělý výkon v nejnáročnějších zimních podmínkách, jako jsou zledovatělé nebo sněhem pokryté vozovky,“ řekl Alain Klepper, Sava Brand Director Europe, Middle East and Africa.

Sava eskymo suv je k dispozici v následujících rozměrech:
215/65R16 98T
215/70R16 100T
225/65R17 102H
235/55R17 103H XL
235/60R18 107H XL
235/65R17 108H XL
255/50R19 107V XL
255/55R18 109H XL

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!