Dunlop Art of Driving

1. října 2010, 0:00

Společnost Goodyear Dunlop Tires zahajuje kampaň na podporu své prémiové pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 3D, která v testech zimních pneumatik dlouhodobě potvrzuje svoji nejvyšší kvalitu. Hlavním pilířem kampaně nazvané „Dunlop Art of Driving“ jsou speciální mikrostránky umístěné na webu dunlop.cz.

Na nich spotřebitelé naleznou nejen informace o této pneumatice, ale hlavně originální videopohlednici a soutěž o zajímavé ceny. Tyto mikrostránky budou podpořeny on-line kampaní, jež bude během října a listopadu probíhat na vybraných webech
(např. novinky.cz, idnes.cz).

„V rámci kampaně Dunlop Art of Driving chceme zákazníkům přiblížit svět pneumatik zábavnou formou. Proto jsme pro ně přichystali speciální stránky, na nichž se mohou zúčastnit soutěže o iPody či nářadí Dunlop, ale hlavně zde naleznou videopohlednici, která jistě pobaví nejen motoristické nadšence,“ vysvětluje Boris Tománek, Marketing & PR Manager společnosti Goodyear Dunlop Tires.

Mikrostránky Dunlop Art of Driving jsou rozděleny na tři části. V první je umístěna soutěž určená především šikovným fotografům. Do 30. listopadu mohou návštěvníci stránek zasílat své fotografie, na nichž je nějakým způsobem zobrazena pneumatika – celek, detail, otisk pneumatiky aj. Autor fotografie, která obdrží nejvíce hlasů v hlasování návštěvníků těchto stránek, získá cenu fanoušků, dalších 30 cen je čeká na autory nejlepších fotografií dle hodnocení odborné komise. Výherci se mohou těšit např. na iPod Touch, iPod Nano, iPod Shuffle, sadu nářadí či multifunkční kapesní nářadí značky Dunlop.

Druhou sekcí mikrostránek je originální video. Pokud budou chtít čtenáři pozvat své přátele na party či snad vyznat lásku svým nejbližším ve stylu Dunlop Art of Driving, pak mohou zaslat vzkaz prostřednictvím této speciální videopohlednice. Stačí vyplnit příslušný formulář s e-mailem pro příjemce a textem pro video.

Ve třetí části se čtenáři dozvědí informace o pneumatice Dunlop SP Winter Sport 3D. Kvalitu této pneumatiky potvrzuje fakt, že již čtyři roky po sobě (2007–2010) obdržela nejlepší hodnocení v prestižním testu zimních pneumatik německého autoklubu ADAC. Kromě toho získává úspěchy i v dalších testech zimních pneumatik, aktuálně například zvítězila v testu Auto Bild Sportscars. „Běhoun této pneumatiky obsahuje tři rozdílné typy lamel. Středová část běhounu se svými záběrovými lamelami zajišťuje prvotřídní výkonnost, trakci a brzdné vlastnosti především na ledu a sněhu. Přechodová část běhounu se vyznačuje vysokou amplitudou lamel, které zaručují výbornou směrovou stabilitu a ovládání na mokrých silnicích i v rozbředlém sněhu. Ramenní oblast s 3D lamelami poskytuje maximální záběr na sněhu a ledu. 3D lamely také umožňují větší stabilitu a excelentní ovladatelnost na suchém povrchu,“ vysvětluje Boris Tománek technologii, jež stojí za těmito úspěchy, a dodává: „Pneumatika je tedy určena pro všechny řidiče, kteří chtějí mít výkon svého automobilu pod kontrolou za všech jízdních podmínek.“


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!